On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Nissan NP300 Navara

Impozantní robustnost, síla a pohodlí.


Nissan NP300 Navara
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Model NP300 Navara, navazující na svého úspěšného předchůdce, si zachovává typické vlastnosti zdatného pomocníka pro nejtvrdší podmínky, ale současně nabízí nové, v této kategorii neobvyklé prvky komfortní a luxusní výbavy. Je jasné, že tato skutečnost má přispět k oslovení zákazníků, kteří kromě robustnosti, ale i velmi dobré průchodnosti terénem, očekávají od svého vozu také pohodlí a komfort. Na jedné straně to jsou tradiční odběratelé, kteří automobil využívají výhradně pro pracovní účely. Na druhé straně je ovšem stále početnější skupina zákazníků, pořizující si tento typ vozu k zábavě a využití volného času.

EXTERIÉR

Nissan NP300 Navara pořídíte ve verzích Chassis Cab, King Cab a Double Cab, přičemž první jmenovaná je pouhým základem pro instalaci množství rozličných nástaveb. Hlavním úkolem při vývoji vozu bylo zvýšení komfortu a vytříbenosti při zachování proslulých schopností automobilu při jízdě mimo silnici i jeho odolnosti a nosnosti. Model má robustní a odolný podvozek, který dostal celou řadu nových konstrukčních prvků. Jejich účelem je ještě více zlepšit jízdní vlastnosti a praktičnost vozu. Automobil má velmi praktické rozměry nákladové plochy a pomocí speciálního kotevního systému lze na korbě bezpečně zajistit i mimořádně neskladný materiál. Nissan NP300 Navara je silák, do kterého můžete naložit až 1207 kilogramů užitečného nákladu a který utáhne 3,5 tunový brzděný přívěs.

INTERIÉR

Již na první pohled dovnitř kabiny je jasné, že konstruktéři řádně zapracovali na pohodlí posádky. Nová je grafika přístrojového štítu, přibylo chromovaných doplňků, změnila se látka čalounění a tvar dveřních výplní. Model NP300 Navara je k dispozici také jako čtyřdveřový Double Cab, poskytující dostatek místa pro pět cestujících a má všechny předpoklady navázat na úspěchy oblíbeného předchozího modelu. Staví totiž na tom nejlepším, čím si předchozí vůz získal takovou popularitu a uznávané kvality svého předchůdce a posouvá ho na novou - vyšší úroveň. Tento automobil přináší řidiči a všem pasažérům hodně komfortu, kvality i výkonů modelů SUV, přičemž ale neztrácí nic ze schopnosti zastat tvrdou práci.

MOTORY

Pohonnou jednotkou automobilu je 2.3 litrový čtyřválcový turbodiesel s čtyřventilovým rozvodem a plnícím turbodmychadlem. Při 3750 otáčkách za minutu dosahuje největšího výkonu 160 koňských sil (120 kW) a maxima točivého momentu 403 Nm pří 1500 až 2500 ot./min. Další pohonnou jednotkou je 2.3 l čtyřválcový vznětový motor s dvojitým přeplňováním o výkonu 190 k (140 kW) a točivém momentu 450 Nm. Oba motory jsou vybaveny systémem přímého vstřikování nafty do válců typu Common Rail poslední generace, díky kterému vynikají vysokým výkonem, ale i minimální produkcí emisí. Verze modelu Nissan NP300 Navara mají v základní výbavě k dispozici šestistupňovou manuální převodovku a sedmistupňový automat.

BEZPEČNOST

Standardní a nadstandardní bezpečnostní výbava Nissanu NP300 Navara zahrnuje protiblokovací systém brzd ABS, elektronický rozdělovač brzdné síly EBD, systém kontroly stability vozu VDC, asistent pro sjíždění svahů a rozjezdu do kopce, ale u většiny modelů nechybí ani automatické nouzové brzdění. Přesné hřebenové řízení je zárukou precizního ovládání automobilu za všech situací a brzdový systém zaručuje dokonalou účinnost. Přední i zadní bezpečnostní zóny jsou konstruovány tak, aby absorbovaly co největší množství energie případného nárazu a pomáhaly chránit vyztuženou centrální zónu karoserie.

Na model NV300 Navara Nissan poskytuje standardní pětiletou záruku (nebo do ujetí 160 000 km), prodlouženou pětiletou záruku + 40 000 km (nebo do ujetí 200 000 km) a prodlouženou pětiletou záruku + 90 000 km (nebo do ujetí 250 000 km). Plná garance na náhradní díly a práci je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Nissan NP300 Navara
Nissan NP300 Navara - Obrázek: 1.jpgNissan NP300 Navara - Obrázek: 2.jpgNissan NP300 Navara - Obrázek: 3.jpgNissan NP300 Navara - Obrázek: 4.jpgNissan NP300 Navara - Obrázek: 5.jpgNissan NP300 Navara - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Nissan
370Z | 370Z Roadster | Evalia | Juke | Leaf | Micra | NV200 Combi | NV200 Van | Pulsar | Qashqai | X-Trail | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.