On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Nissan Micra

Spousta skvělých nápadů v kompaktním voze.


Nissan Micra
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Plná nápadů a vyspělé techniky - taková je poslední generace Nissanu Micra. Kompaktní vnější rozměry vozu usnadňují parkování ve městech a interiér nejen svým prostorem, ale i výbavou evokuje automobil vyšší kategorie. Kromě schopnosti zvládat vysoké rychlosti nabízí vůz skvělý výhled a navíc několik nových technologií, které pomáhají minimalizovat spotřebu i emise oxidu uhličitého. Model Nissan Micra má k dispozici několik podstatných inovací, které usnadní život jeho majitelům. Je určen především lidem, preferujícím pohledný, spolehlivý a bezpečný automobil, který je snadno ovladatelný i v hustém městském provozu.

EXTERIÉR

Svezení s modelem Nissan Micra je skutečným požitkem i pro hodně náročné řidiče, ale jeho mrštnost a jednoduchou ovladatelnost náležitě ocení také ti méně zkušení. Současná délka poslední generace vozu je 3999 mm, šířka 1935 mm a celková výška 1455 mm - takže nejmenší Nissan zůstává věrný svému jménu. Automobil bez problémů zvládá příčné nerovnosti, má mimořádnou směrovou stabilitu ve vysokých rychlostech, svižně a hlavně přesně reaguje na pokyny řidiče v zatáčkách nebo úzkých městských uličkách. Díky zadní parkovací kameře a senzorům, ale i poloměru otáčení, který patří k jedněm z nejmenších ve své třídě, je parkování Nissanu Micra velmi snadné.

INTERIÉR

Není to jen vyrovnaný styl Nissanu Micra, ale i velmi dobré zpracování interiéru, které je znát na každé maličkosti. Kvalitní materiály, přesné lícování, promyšlená ergonomie a příjemné detaily navozují dojem, že sedíte v automobilu vyšší třídy. Prostorná kabina vyvolává příjemný pocit útulnosti, sedadla dobře podpírají tělo a palubní deska má logicky rozmístěné ovladače v pohodlném dosahu řidiče. Zavazadlový prostor automobilu, vzhledem ke své celkové délce má velmi slušný objem. Nissan Micra nabízí celé své posádce dostatek prostoru a pohodlí na předních i zadních místech nejen v oblasti nohou a ramen, ale i nad hlavami cestujících. Rozměrné dveře s širokým otevíráním, stejně jako vyšší poloha při sezení, zaručuje snadné nastupování i vystupování z vozu.

MOTORY

Nabídku motorů Nissanu Micra, jenž se může pochlubit jednou z nejnižších úrovní hluku a vibrací ve své třídě, představují dvě tříválcové zážehové pohonné jednotky a jeden vznětový agregát. Benzínový motor o objemu 1.0 l (998 kubických centimetrů) zajišťuje maximální výkon 71 k (52 kW) a jeho maximální točivý moment představuje 95 Nm. Zážehový pohonný agregát o objemu 0.9 l IG-T (898 kubických centimetrů) má maximální výkon 90 k (66 kW) a maximální točivý moment 140 Nm. Vznětový motor 1.5 dCi o objemu 1461 kubických centimetrů dává maximální výkon 90 koní (66 kW) a jeho maximální točivý moment představuje 220 Nm. Všechny verze modelu Nissan Micra mají v základní výbavě k dispozici pětistupňovou manuální převodovku.

BEZPEČNOST

Do sériové výbavy každého Nissanu Micra patří kotoučové brzdy vpředu, bubnové vzadu stejně, jako protiblokovací brzdový systém ABS s integrovaným systémem elektronického přerozdělení brzdné síly EBD s brzdovým asistentem, ale nechybí ani elektronický systém jízdní stability ESP, systém kontroly trakce TCS, systém kontroly stability vozu VDC nebo asistent rozjezdu do kopce HSA. Struktura karoserie je velmi pevná a vyniká mimořádnou pružností v oblasti předních i zadních deformačních zón, které jsou schopné absorbovat velké množství nárazové energie. Nissan Micra má ve standardní výbavě rovněž dvojici čelních, bočních i hlavových airbagů a všech pět sedadel je opatřeno tříbodovými bezpečnostními pásy.

Na model Micra Nissan poskytuje standardní tříletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km), prodlouženou čtyřletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km), prodlouženou pětiletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km) a prodlouženou pětiletou záruku (nebo do ujetí 150 000 km). Plná garance na náhradní díly a práci je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Nissan Micra
Nissan Micra - Obrázek: 1.jpgNissan Micra - Obrázek: 2.jpgNissan Micra - Obrázek: 3.jpgNissan Micra - Obrázek: 4.jpgNissan Micra - Obrázek: 5.jpgNissan Micra - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Nissan
370Z | 370Z Roadster | Evalia | Juke | Leaf | NP300 Navara | NV200 Combi | NV200 Van | Pulsar | Qashqai | X-Trail | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.