On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Náhradní díly

NÁHRADNÍ DÍLY NA VOZIDLA NISSAN

Společnost MS Tommü s.r.o. nabízí náhradní díly na veškeré osobní i nákladní vozy do 3,5 tuny značky Nissan. Běžné díly, jako například olejové, vzduchové, palivové nebo pylové filtry, brzdové destičky a obložení, brzdové kotouče, zapalovací i žhavící svíčky, motorové a převodové oleje značky Mobil, stěrače, žárovky, pojistky a celou řadu dalších, jsme schopni dodat okamžitě ze svého skladu ve Starém Jičíně. Ostatní díly formou objednávky.

POSTUP PŘI OBJEDNÁVCE DÍLŮ

Pro spolehlivé zajištění dílů na konkrétní modely značky Nissan vyžadujeme při vlastním objednání číslo karoserie vozidla - takzvaný VIN kód. Toto sedmnácti místné číslo je uvedeno v malém i velkém technickém průkazu, případně na karoserii vozidla - štítek v prostoru motoru. Dále požadujeme při objednání dílů zálohu ve výši 80 % z celkové konečné ceny a to včetně DPH. Dodací lhůty u náhradních dílů vozidel prodávaných v České republice jsou 1 až 15 dní. Dodací lhůty náhradních dílů na vozidla, která nejsou prodávána v České republice, jsou individuální.

 

Příslušenství - dopňky

Kromě servisu a náhradních dílů Vám můžeme nabídnout i prodej doplňků a příslušenství na Vaše auto. Společnost MS Tommü s.r.o. dodává doplňky, mezi něž patří například koberce, střešní nosiče, tažná zařízení, přídavné světlomety a mlhová světla, autoalarmy, spoilery, zástěrky, hliníkové disky, uzamykatelné šrouby kol, autorádia a řadu dalších. Originální doplňky a příslušenství Vám nabízí profesionální, ale i výhodné řešení, které na rozdíl od různých náhražek dokonale funguje. Jejich kvalita a vysoká technická úroveň jsou zárukou spolehlivé i bezpečné jízdy a ušetří Vám značné finanční prostředky.

 

    

 



Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

Facebook



TOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.