On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Nissan Evalia

Skvěle vybavený rodinný vůz.


Nissan Evalia
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Automobilka Nissan koncem září roku 2010 představila na IAA v Hannoveru nové osobní provedení lehkého užitkového modelu s označením Evalia, který je plnohodnotným osobním vozem schopným převážet až sedm cestujících. Jeho prostorný interiér, k jehož dominantním prvkům patří originálně řešená palubní deska, je propracovaný do nejmenšího detailu. Komfort vzadu sedících cestujících umocňuje druhá řada sedadel, která je sklopná v poměru 60/40. Při dlouhých cestách určitě přijdou vhod anatomicky tvarovaná sedadla, čalouněná kvalitním textilem.

EXTERIÉR

Kompaktní Nissan Evalia přináší na trh malých osobních verzí novou úroveň prostoru, komfortu i praktičnosti - na první pohled velmi líbivou a zajímavě aerodynamicky řešenou karoserii. Nízko posazená boční okna slibují lepší výhled z automobilu a táhnou se téměř po celé délce vozu. Pětimístný nebo sedmimístný automobil je dodáván v celkové délce 4400 mm, celkové šířce 2011 mm (se zrcátky), celkové výšce 1865 mm a s rozvorem 2725 mm. Do rodinného modelu Nissan Evalia naložíte 2,0 až 3,0 krychlových metrů zavazadel v závislosti na sklopených sedadlech. Výklopné zadních dveří s oknem, jejichž celková šířka činí 1262 mm a výška 1228 mm dovolují bez obtíží naložit i rozměrná zavazadla. Nissan Evalia je vybaven posuvnými bočními dveřmi na pravé a levé straně karoserie.

INTERIÉR

Vyvážený a velmi kvalitně zpracovaný interiér byl navržen tak, aby poskytoval nejen řidiči, ale i všem pasažérům pocit osobně vymezeného prostoru. Velkorysá je pak zejména nabídka sedmi sedadel ve třech řadách - ve střední je místo pro tři cestující a v zadní pro dva. Prostor pro nohy a kolena posádky je jedním z nejlepších ve třídě, ale i při obsazení všech míst zůstává v zádi dostatečný prostor pro uložení, například dvou velkých kufrů. Po sklopení zadní dvojice sedadel pojme takových kufrů dokonce pět, což umožňuje, například použití Nissanu Evalia v hotelových službách, nebo jako taxi.

MOTORY

Nabídku pohonných jednotek pro modely Nissan Evalia tvoří dva vznětové motory. První pohonnou jednotkou je 1.5 dCi o zdvihovém objemu 1461 kubických centimetrů. Jde o čtyřválec s přímým vstřikováním Common Rail, disponující maximálním výkonem 66 kW (90 koní), jeho točivý moment představuje 200 Nm a jeho maximální rychlost dosahuje 158 km/h. Tato pohonná jednotka je řízena pětistupňovou manuální převodovkou. Druhým motorem je moderní přeplňovaný čtyřválec 1.5 dCi o objemu 1461 kubických centimetrů, vybavený přímým vstřikováním typu Common Rail. Vznětový agregát má maximální výkon 81 kW (110 koní) a maximální kroutící moment 240 Nm. Jeho maximální rychlost dosahuje hranice 169 km/h a tato pohonná jednotka je řízena šestistupňovou manuální převodovkou.

BEZPEČNOST

K základu aktivní bezpečnosti, který pomáhá řidiči lépe zvládnout nepříjemné situace na silnici, bezesporu patří protiblokovací brzdový systém ABS. Tato technická vymoženost nechybí žádnému modelu Nissan Evalia již ve standardní výbavě, pochopitelně zároveň s integrovaným systémem elektronického přerozdělení brzdné síly EBD. Ten umožňuje všem řidičům bez ohledu na jejich zkušenosti využít okamžitě plnou brzdnou sílu systému ABS. Ve výbavě automobilu nechybí ani elektronický systém jízdní stability ESP, který v kritických situacích automaticky přibrzdí jednotlivá kola a navede vozidlo do správné stopy.

Na model Evalia Nissan poskytuje standardní pětiletou záruku (nebo do ujetí 160 000 km), prodlouženou pětiletou záruku + 40 000 km (nebo do ujetí 200 000 km) a prodlouženou pětiletou záruku + 90 000 km (nebo do ujetí 250 000 km). Plná garance na náhradní díly a práci je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Nissan Evalia
Nissan Evalia - Obrázek: 1.jpgNissan Evalia - Obrázek: 2.jpgNissan Evalia - Obrázek: 3.jpgNissan Evalia - Obrázek: 4.jpgNissan Evalia - Obrázek: 5.jpgNissan Evalia - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Nissan
370Z | 370Z Roadster | Juke | Leaf | Micra | NP300 Navara | NV200 Combi | NV200 Van | Pulsar | Qashqai | X-Trail | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.