On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Nissan Pulsar

Prostorný, stylový a nabitý technologiemi.


Nissan Pulsar
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Nissan Pulsar, který vstupuje do kompaktního segmentu rodinných vozů a přináší do něj překvapivě velký vnitřní prostor, atraktivní vnější estetický dojem, ale i mnoho originálních technologických řešení. Design modelu Pulsar odkazuje na další automobily značky - počínaje charakteristickým motivem písmene „V" na mřížce chladiče, přes typické provedení světlometů ve tvaru bumerangu a konče výraznými křivkami. Díky nejdelšímu rozvoru ve své třídě (2700 mm) a chytrému designu poskytuje Pulsar ve srovnání s konkurenčními vozy ve svém segmentu o poznání více prostoru pro nohy a ramena v zadní části vozidla. S prostorem pro nohy vzadu (až 692 mm) překonává Pulsar dokonce i průměr vozů v segmentu „D“.

EXTERIÉR

Nissan Pulsar je prostorný pětidveřový hatchback, spojující styl a praktičnost. Jeho dynamický postoj a charakteristické rysy osloví mimo jiné i ty zákazníky, kteří při výběru automobilu považují design za důležitou vlastnost. Díky kombinaci kompaktních rozměrů (celková délka 4387 mm, šířka 2017 mm, výška 1520 mm) a sériově montovanému elektrickému posilovači s proměnlivým účinkem je řízení velmi snadné. Oporou modelu Pulsar je podvozek vyvinutý tak, aby zajišťoval vynikající ovladatelnost a hladkou kultivovanou jízdu. Pro ještě vyšší požitek z jízdy je automobil vybaven systémem aktivního sledování dráhy vozu Nissan. A výsledek - plynulé zatáčení a vynikající trakce při akceleraci na výjezdu ze zatáčky.

INTERIÉR

Interiér Nissanu Pulsar je pojatý opravdu velkoryse. Je neuvěřitelně světlý a vzdušný se spoustou místa pro pohodlné sezení i osobní prostor - jak pro řidiče, tak pro všechny ostatní cestující. Díky výjimečnému prostoru na zadních místech, který je jedním z největších v dané třídě, si všichni pasažéři užijí i dlouhé cesty. Nissan Pulsar upoutá nenucenou elegancí a perfektním zpracováním. Tento automobil je navíc vybaven pokročilými funkčními prvky, jako jsou například navigační systém Nissan Connect, inteligentní klíč se startovacím tlačítkem nebo dvouzónová automatická klimatizace. Za zmínku stoji i zavazadlový prostor, který má základní objem 385 až 1395 litrů (po sklopení zadních sedadel). Jednoduše dokonalé spojení moderního designu a kvality.

MOTORY

Všechny pohonné jednotky pětidveřového hatchbacku vynikají vysokými výkony, nízkými emisemi a velmi dobrou hospodárností. Zážehový motor o objemu 1.2 l DIG-T zajišťuje maximální výkon 115 k (85 kW) a jeho maximální točivý moment představuje 190 Nm. Benzínový pohonný agregát o objemu 1.2 l DIG-T CVT má maximální výkon 115 k (85 kW) a maximální točivý moment 165 Nm. Zážehový motor o objemu 1.6 l DIG-T zajišťuje maximální výkon 190 k (140 kW) a jeho maximální točivý moment představuje 240 Nm. Vznětový motor 1.5 dCi o objemu 1461 kubických centimetrů dává maximální výkon 110 koní (81 kW) a jeho maximální točivý moment představuje 260 Nm. Verze modelu Nissan Pulsar mají v základní výbavě k dispozici šestistupňovou manuální převodovku nebo automatickou převodovku s plynule měnitelným převodem CVT.

BEZPEČNOST

Nissan Pulsar nabízí pokročilé technologie, které přispívají k bezpečnější jízdě při všech jízdních podmínkách. Ve standardní výbavě každého modelu nechybí například ESP, TCS, ABS, EBD a elektronický brzdový asistent, aktivní sledování dráhy vozu, tempomat s omezovačem rychlosti, posilovač řízení s výběrem charakteristiky, monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS) nebo imobilizér a dálkově ovládané centrální zamykání. S modelem Pulsar se vyhnete všem nástrahám na cestách díky bezpečnostnímu systému Safety Shield. Pokud systém zjistí přítomnost jiného vozidla ve vašem „mrtvém“ úhlu, rozsvítí kontrolku, která vás na nebezpečí upozorní. Pokud vybočíte ze svého jízdního pruhu, systém to také ihned zaregistruje a monitorování pohybujících se objektů vás upozorní na jakýkoliv pohyb v okolí vozidla. Automatické nouzového brzdění dokáže automaticky aplikovat brzdy Pulsaru, pokud detekuje, že hrozí nevyhnutelná srážka.

Na model Pulsar Nissan poskytuje standardní tříletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km), prodlouženou čtyřletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km), prodlouženou pětiletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km) a prodlouženou pětiletou záruku (nebo do ujetí 150 000 km). Plná garance na náhradní díly a práci je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Nissan Pulsar
Nissan Pulsar - Obrázek: 1.jpgNissan Pulsar - Obrázek: 2.jpgNissan Pulsar - Obrázek: 3.jpgNissan Pulsar - Obrázek: 4.jpgNissan Pulsar - Obrázek: 5.jpgNissan Pulsar - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Nissan
370Z | 370Z Roadster | Evalia | Juke | Leaf | Micra | NP300 Navara | NV200 Combi | NV200 Van | Qashqai | X-Trail | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.