On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Nissan Juke

Malý Crossover plný originality.


Nissan Juke
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Nissan Juke je s délkou 4135 mm menším „sourozencem“ vozu Qashqai, ale díky odvážnému a působivému designu je rozhodně nepřehlédnutelný. Spojuje v sobě rysy dvou odlišných koncepcí automobilu - SUV a sportovního hatchbacku. Rozsáhlé změny zahrnují nové řešení přední a zadní části vozu, které klade větší důraz na prvotřídní vyladění a sportovní nádech, nový přeplňovaný motor DIG-T 115 nabízející vyšší výkon, úsporu a nižší emise, vylepšený motor DIG-T 190, program pro přizpůsobení, moderní výbavu včetně nového audio systému, rozhraní pro komunikaci mezi řidičem a vozidlem Nissan Connect nejnovější generace, technologii bezpečnostního systému Nissan Safety Shield, systém Nissan Dynamic Control a panoramatickou otevíratelnou skleněnou střechu.

EXTERIÉR

Výrazný design přední části karosérie kombinuje kulatá světla zapuštěná hluboko do čelní masky se štíhlými světlomety v horní části předních blatníků, téměř nad předními koly. Zadní světlomety  inspirované modelem 370Z podtrhují dojem síly a dynamiky. Juke je bestseller v prémiovém segmentu B, kde výkonem překonává všechny přímé konkurenty, má rozvor 2530 mm, délku 4135 mm, šířku 1765 mm a výšku 1565 mm. Automobil byl konstruován s jednoznačným záměrem vyjít vstříc nenaplněným očekáváním zákazníků, vnesením mnohem větší originality na střízlivý a opatrný trh malých vozů. Juke je dostatečně prostorný, kompaktní, robustní, praktický a přitom zábavný. Zdánlivě protikladné vlastnosti, které se v modelu setkávají, vytvářejí něco opravdu jedinečného.

INTERIÉR

Nový automobil je plnohodnotným pětimístným vozem a navzdory kompaktním vnějším rozměrům nabízí konkurenceschopnou velikost vnitřního prostoru. Vyvážený a velmi kvalitně zpracovaný interiér byl navržen tak, aby poskytoval nejen řidiči, ale i všem pasažérům pocit osobně vymezeného prostoru. Téma sportovního vozu se opakuje i v interiéru, jemuž dominuje středová konzola inspirovaná palivovou nádrží motocyklu a u jednostopých vozidel se inspirovala i přístrojová deska. Všude je patrné, jaká pozornost byla věnována detailům. V celé vnitřní části automobilu jsou použity chromované doplňky a vysoce kvalitní materiály, přičemž sportovní styl vozu podtrhují barvy interiéru. Díky balíčkům pro jeho přizpůsobení můžete mít středovou konzolu, vložky dveří a další vnitřní prvky červené, bílé, černé nebo třeba zářivě žluté.

MOTORY

Příznivci aktivního životního stylu, pro něž je Nissan Juke především určen, ocení paletu motorů, zaručující svižnou jízdu i při plném obsazení. Všech pět pohonných jednotek pětidveřového Crossoveru vyniká vysokými výkony, nízkými emisemi a velmi dobrou hospodárností. Nabídka zahrnuje i pěti a šestistupňovou manuální převodovku nebo automat typu CVT. Benzínový motor o objemu 1.6 l (1598 kubických centimetrů) má výkon 94 koní (69 kW) a podobný agregát zajišťuje maximální výkon 117 koní (86 kW). Zážehový motor 1.2 DIG-T s přímým vstřikováním o zdvihovém objemu 1197 kubických centimetrů má výkon 115 koní (85 kW). Benzínový pohonný agregát 1.6 DIG-T se sekvenčním vysokotlakým přímým vstřikováním o objemu 1618 kubických centimetrů má výkon 190 koní (140 kW). Vznětový motor 1.5 dCi o objemu 1461 kubických centimetrů dává maximální výkon 110 koní (81 kW).

BEZPEČNOST

Struktura karoserie Nissanu Juke má velkou pevnost, posádku obklopuje zesílená střední část vozu a přední i zadní deformační zóny jsou schopny absorbovat velké množství nárazové energie. Ve standardní výbavě každého modelu nechybí například ESP, ABS, VDC, EBD a brzdový asistent, posilovač řízení s proměnlivým účinkem, čelní, boční a hlavové airbagy, monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS) nebo imobilizér a dálkově ovládané centrální zamykání. Juke nyní nabízí pokročilé technologie, které přispívají k bezpečnější jízdě při všech jízdních podmínkách a na jakémkoli povrchu.

Na model Juke Nissan poskytuje standardní tříletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km), prodlouženou čtyřletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km), prodlouženou pětiletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km) a prodlouženou pětiletou záruku (nebo do ujetí 150 000 km). Plná garance na náhradní díly a práci je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Nissan Juke
Nissan Juke - Obrázek: 1.jpgNissan Juke - Obrázek: 2.jpgNissan Juke - Obrázek: 3.jpgNissan Juke - Obrázek: 4.jpgNissan Juke - Obrázek: 5.jpgNissan Juke - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Nissan
370Z | 370Z Roadster | Evalia | Leaf | Micra | NP300 Navara | NV200 Combi | NV200 Van | Pulsar | Qashqai | X-Trail | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.