On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Nissan Qashqai

Originální design a špičkové technologie.


Nissan Qashqai
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Facelift Nissanu Qashqai druhé generace prošel rozsáhlou úpravou tak, aby posílil svou přední pozici ve třídě Crossoverů. Nejvýraznější vizuální změna se dotkla přední části vozu, která byla kompletně přepracována. Zcela nová kapota, přední nárazník, mřížka chladiče a světlomety jsou sladěny tak, aby Qashqai získal nádech propracovanosti i kvality. Od dob jeho začátků, kdy světlo světa spatřila poměrně odvážná, ale docela líbivá a praktická studie automobilu, uplynulo několik roků. Dnes je facelift Nissanu Qashqai druhé generace tady a dokazuje, že praktický vůz může být i hodně nápaditý. Automobil jednoznačně přesvědčí o tom, že vedle sebe skvěle fungují robustní styl, svěží aktivita a uhlazená kultivovanost.

EXTERIÉR

Automobil je dlouhý 4394 mm, jeho šířka má rozměr 1806 mm, výška 1590 mm a rozvor činí 2646 mm. Horní polovina modernizovaného Crossoveru Qashqai druhé generace vyvolává dojem osobního automobilu s elegantním a dynamickým tvarem, vyznačujícím se charakteristickou, vzadu stoupající boční linií. Spodní část vozu, díky svým velkým a výrazným okrajům blatníků, podobně jako zvětšené světlé výšce, evokuje dojem síly i solidnosti - tedy vlastností - spojovaných se sportovně užitkovými typy automobilů. Na karoserii tohoto modelu Nissanu nenajdete žádné módní výstřednosti - právě naopak. Její celek tvoří střídmý, líbivý a vyrovnaný design, který hned tak „nezevšední“. Qashqai se může pochlubit neotřelým vzhledem, výraznými křivkami, jasně definovanými liniemi a propracovanými detaily.

INTERIÉR

Prostorná kabina faceliftu Nissan Qashqai vyvolává příjemný pocit útulnosti, sedadla dobře podpírají tělo a palubní deska má logicky rozmístěné ovladače v pohodlném dosahu řidiče. Zavazadlový prostor automobilu nabízí velmi slušný objem. V základu 410 litrů, jenž se dá podstatně zvětšit sklopením zadních opěradel dělených v poměru 60/40. Vyvážený a velmi kvalitně zpracovaný interiér byl navržen tak, aby poskytoval nejen řidiči, ale i všem pasažérům pocit osobně vymezeného prostoru. Celý kokpit vozu je díky bohatému prosklení čelní, zadní, obou bočních částí i montáží rozměrného střešního okna dokonale prosvětlený. Kromě hlavní obrazovky systému Nissan Connect může řidič využít i přídavného displeje, který je umístěn na přístrojovém panelu. Jde o jedno z nejpokročilejších řešení ukazatelů na trhu, které na 5“ barevné obrazovce nabízí celou řadu grafických zobrazení.

MOTORY

Velmi dobrá hnací síla vozu se odvíjí od čtyř typů motorů - dvou benzínových a dvou naftových s možností pohonu předních nebo všech čtyř kol. Nissan Qashqai nové generace má k dispozici dva typy převodovek: šestistupňový manuál nebo a zbrusu novou automatickou převodovkou XTtronic CVT. Zážehové přeplňované motory o objemu 1.2 l a 1.6 l zajišťují maximální výkon 115 k (85 kW) nebo 163 k (120 kW). Jejich maximální točivý moment představuje 190 Nm nebo 240 Nm. Dieselový motor 1.5 dCi dává maximální výkon 110 koní (81 kW) a jeho maximální točivý moment představuje 260 Nm. Naftový motor 1.6 dCi má maximální výkon 130 koní (96 kW) a jeho maximální točivý moment představuje 320 Nm.

BEZPEČNOST

Struktura karoserie faceliftu Nissanu Qashqai druhé generace má velkou pevnost, posádku obklopuje zesílená střední část vozu a přední i zadní deformační zóny jsou schopny absorbovat velké množství nárazové energie. Bezpečnostní výbava Safety Pack zahrnuje například rozpoznávání dopravních značek, inteligentní nouzové brzdění, sytém upozornění na vybočení z jízdního pruhu nebo přední a zadní parkovací senzory. Automobil má k dispozici ESP, ABS, EBD a inteligentní brzdový asistent. Bezpečnostní systém Nissan Safety Shield Plus zahrnuje inteligentní parkovací asistent, systém upozornění na projíždějící vozidla, inteligentní sledování „mrtvého“ úhlu a systém rozpoznání únavy řidiče během jízdy.

Na model Qashqai Nissan poskytuje standardní tříletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km), prodlouženou čtyřletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km), prodlouženou pětiletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km) a prodlouženou pětiletou záruku (nebo do ujetí 150 000 km). Plná garance na náhradní díly a práci je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Nissan Qashqai
Nissan Qashqai - Obrázek: 1.jpgNissan Qashqai - Obrázek: 2.jpgNissan Qashqai - Obrázek: 3.jpgNissan Qashqai - Obrázek: 4.jpgNissan Qashqai - Obrázek: 5.jpgNissan Qashqai - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Nissan
370Z | 370Z Roadster | Evalia | Juke | Leaf | Micra | NP300 Navara | NV200 Combi | NV200 Van | Pulsar | X-Trail | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.