On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Volvo XC70

Maximální výkon a absolutní bezpečí.


Volvo XC70
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Volvo XC70 je flexibilní automobil, který slibuje maximální výkon a absolutní bezpečí pro členy posádky všech věkových kategorií. Díky variabilitě interiéru, mnoha různým doplňkům a originálnímu příslušenství se rychle promění přesně podle vašich aktuálních potřeb. Samozřejmě je důležitý i komfort v kabině nebo kvalitní jízdní vlastnosti, ale na zabezpečení cestujících si vývojáři švédské automobilky dali speciálně záležet. Crossover Volvo XC70 spadající svou velikostí mezi kombi vyšší střední třídy stál u zrodu vozů do nepohody a lehčího terénu. Již od prvopočátku byl nejlepší volbou pro aktivní a sportovně laděné jedince i rodiny. Teto model volili většinou lidé, jejichž zájmy nekončí na hranicích města, ale rádi se vydávají za dobrodružstvím bez ohledu na rozmary počasí.

EXTERIÉR

Praktický vůz do terénu - rozhodně ano! Každý by jistě očekával nevzhlednou krabici, která vás sice odveze, kam chcete, ale moc parády neudělá. Jenže Volvo vzalo to nejlepší z praktičnosti automobilů a spojilo vše se skandinávským designem. Díky tomu je Volvo XC70 pohledným vozem, který se líbí jak mužům, tak ženám, jenž se častěji než na praktičnost, dívají na design. Drsný vůz má komfortně naladěný podvozek, díky němuž si posádka užije i delší cestování. Základní výbava exteriéru zahrnuje například elektricky ovládaná boční okna a nastavitelná vnější zpětná zrcátka, kola z lehké slitiny, LED světla pro denní svícení, chromované lišty kolem bočních oken, spodní ochranný kryt vpředu a vzadu, chromovaný lem spodní části zadních světel, dvojitou koncovku výfuku a XC střešní ližiny.

INTERIÉR

Volvo XC70 je vyváženým automobilem pro volný čas, který hýčká pasažéry na předních i zadních sedadlech v každé situaci. Celá posádka si přitom díky rozměrnému zavazadlovému prostoru odveze prakticky vše pro své koníčky či oblíbené sporty. Pasažéři si mohou během jízdy vychutnat luxusní interiér s precizní ergonomií, v němž se bude cítit jako doma. Základní výbava interiéru zahrnuje například automatickou dvouzónovou klimatizaci, elektrický přídavný ohřev vzduchu v interiéru, manuálně nastavitelné sedadlo řidiče v šesti směrech, palubní počítač, technologii start/stop, zadní sedadla sklopná v poměru 40/20/40, hliníkové kolejničky v zavazadlovém prostoru s posuvnými háčky, kryt zavazadlového prostoru a celou řadu odkládacích míst.

MOTORY

Pro Volvo XC70 jsou k dispozici dva vznětové nebo jeden zážehový pohonný agregát. Mezi dieselové motory patří například D4 2.0 (120 kW/163 k) a D5 2.4 (158 kW/215 k). K benzinovému motoru patří například T6 3.0 (224 kW/304 k). Podle pohonných agregátů jsou pro vozy Volvo XC70 v nabídce mechanické šestistupňové nebo automatické šestistupňové převodovky. Všechny motory vynikají vysokým výkonem a nízkou produkcí emisí.

BEZPEČNOST

O bezpečí se v každém okamžiku stará bezpočet propracovaných systémů na palubě modelu Volvo XC70. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, DSTC (stabilizační systém vozu s kontrolou trakce a sportovním režimem), EBA (brzdový asistent), EBL (rozsvícení výstražných brzdových a směrových světel při nouzovém brzdění), City Safety druhé generace (protikolizní systém automatického zastavení vozu při rychlosti do 50 km/h), WHIPS (systém ochrany krční páteře na předních sedadlech), úchyty Isofix na zadních vnějších sedadlech, tempomat, čelní airbagy, SIPS (unikátní boční airbagy řidiče i spolujezdce), airbagy hlavy a ramen pro vnější sedadla, bezpečnostní pásy s automatickým nastavením výšky a přepínači nebo bezpečnostní sloupek řízení nastavitelný v obou osách.

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím svého partnera Volvo sjednat prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, která ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou je pouze to, že v době uzavření této záruky nesmí mít vůz najeto více než 60 000 km. Informace o tom, na jakou záruku máte nárok, naleznete ve vašich záručních dokumentech.

Fotogalerie - Volvo XC70
Volvo XC70 - Obrázek: 1.jpgVolvo XC70 - Obrázek: 2.jpgVolvo XC70 - Obrázek: 3.jpgVolvo XC70 - Obrázek: 4.jpgVolvo XC70 - Obrázek: 5.jpgVolvo XC70 - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Volvo
S60 | S80 | V40 | V40 Cross Country | V60 | V70 | XC60 | XC90 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.