On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Volvo XC60

Inovace, bezpečnost a krásný design.


Volvo XC60
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Na Volvo XC60 se můžete spolehnout při každé vaší cestě. Díky možnosti výběru nastavení pro různé silniční povrchy a jízdní styly se dokonale přizpůsobí prostředí i vašemu stylu jízdy. V městském provozu za vás sleduje dění na silnici a pokud zaregistruje překážku, zpomalení vozidla před vámi nebo zastavení, začne brzdit. Díky tomu výrazně snižuje riziko srážky. Model XC60 je mimořádně flexibilní automobil. Využít ho můžete při každé příležitosti a zajet s ním opravdu kamkoliv. Především zásluhou nastavení podvozku ve třech různých stupních je XC60 ideálním vozem pro městské obyvatele s aktivním životním stylem, kteří často vyjíždí z města a nikdy nevědí, co jim cesta připraví.

EXTERIÉR

Tento Crossover se dá jednoduše vystihnout třemi slovy - inovace, bezpečnost a krásný design. Silueta vozu na první pohled zaujme svou elegancí, lehkostí a zároveň sympatickou dynamikou. Milovníci klasických SUV se ovšem nemusí bát - robustnost Volvu XC60 rozhodně zůstala. Neméně zajímavý je i fakt, že dokonale spojuje vlastnosti kombi a SUV. K dispozici je také velké množství doplňků a příslušenství, které při cestování za zábavou nebo sportem jistě oceníte. Základní výbava exteriéru zahrnuje například elektricky ovládaná boční okna, nastavitelná vnější zpětná zrcátka v barvě vozu, kola z lehké slitiny, LED světla pro denní svícení, elektricky vyhřívané zadní okno, dvojitou koncovku výfuku, barevně sladěné prahy, nárazníky a spodní části dveří nebo černé střešní ližiny.

INTERIÉR

Uvnitř modelu XC60 na řidiče čeká špičkový interiér. Palubní deska s dokonale čitelnými přístroji je vyrobena z vysoce kvalitních a také příjemných materiálů. Design palubní desky je tradiční a skvěle se doplňuje s velkým volantem, který je poznávacím znamením každého vozu značky Volvo. Vynikající sedadla, díky kterým je sezení velice komfortní, pak ještě více umocňují požitek z jízdy. Zavazadlový prostor má objem 495 litrů, na což si rozhodně nelze stěžovat. Základní výbava interiéru zahrnuje například automatickou dvouzónovou klimatizaci, elektrický přídavný ohřev vzduchu v interiéru, manuálně nastavitelné sedadlo řidiče v šesti směrech, palubní počítač, technologii start/stop, zadní sedadla sklopná v poměru 40/20/40 a celou řadu odkládacích míst.

MOTORY

Pro Volvo XC60 jsou k dispozici tři vznětové a dva zážehové pohonné agregáty. Mezi dieselové motory patří například D3 2.0 (100 kW/136 k), D4 2.0 (120 kW/163 k) a D5 2.4 (158 kW/215 k). K benzinovým motorům patří například T5 2.0 (177 kW/240 k) a T6 3.0 (224 kW/304 k). Podle pohonných agregátů jsou pro vozy Volvo XC60 v nabídce mechanické šestistupňové nebo automatické šestistupňové převodovky.

BEZPEČNOST

O bezpečí se v každém okamžiku stará bezpočet propracovaných systémů na palubě modelu Volvo XC60. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, DSTC (stabilizační systém vozu s kontrolou trakce a sportovním režimem), EBA (brzdový asistent), EBL (rozsvícení výstražných brzdových a směrových světel při nouzovém brzdění), City Safety druhé generace (protikolizní systém automatického zastavení vozu při rychlosti do 50 km/h), WHIPS (systém ochrany krční páteře na předních sedadlech), úchyty Isofix na zadních vnějších sedadlech, čelní airbagy, SIPS (unikátní boční airbagy řidiče i spolujezdce), airbagy hlavy a ramen pro vnější sedadla nebo bezpečnostní pásy s automatickým nastavením výšky a přepínači. Inovace modelu Volvo XC60 šly tradičně ruku v ruce s nekompromisní bezpečností, která je jednoznačnou devízou všech vozů švédské automobilky.

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím svého partnera Volvo sjednat prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, která ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou je pouze to, že v době uzavření této záruky nesmí mít vůz najeto více než 60 000 km. Informace o tom, na jakou záruku máte nárok, naleznete ve vašich záručních dokumentech.

Fotogalerie - Volvo XC60
Volvo XC60 - Obrázek: 1.jpgVolvo XC60 - Obrázek: 2.jpgVolvo XC60 - Obrázek: 3.jpgVolvo XC60 - Obrázek: 4.jpgVolvo XC60 - Obrázek: 5.jpgVolvo XC60 - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Volvo
S60 | S80 | V40 | V40 Cross Country | V60 | V70 | XC70 | XC90 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.