On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Volvo V70

Bezpečnost a pohodlí na prvním místě.


Volvo V70
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Volvo V70 má tak typický design, že by jste ho jen těžko mohli zaměnit za jiný automobil. Vůz je jedním z největších modelů Volvo a díky tomu poskytuje maximální prostor pro všechny cestující i pro náklad. Jeho vnitřní část je velice variabilní, takže můžete navyšovat kapacitu zavazadlového prostoru až na 1600 litrů. Volvo V70 má bohatou nabídku motorů, které jsou velmi ekonomické. S těmito pohonnými agregáty je automobil úsporný, disponuje výbornými jízdními vlastnostmi a dosahuje úctyhodných výkonů. Volvo V70 je zároveň ve vyšší střední třídě standardem bezpečnosti, na nějž dává švédská automobilka tradičně nekompromisní důraz.

EXTERIÉR

Široká a rozhodným dojmem působící mřížka chladiče, ale i světla odlišují model Volvo V70 od ostatních. Vše, počínaje pro Volvo klasickou do V vytvarovanou kapotou, až po charakteristicky silnou linii osazení, je založeno na elegantní jednoduchosti, čistotě stylu a plynulých křivkách, ve kterých se odráží odkaz unikátního designu. Základní výbava exteriéru zahrnuje například sportovní podvozek, elektricky ovládaná boční okna a nastavitelná vnější zpětná zrcátka, kola z lehké slitiny, LED světla pro denní svícení, kovově lesklý dekor orámování bočních oken, dvojitou koncovku výfuku, barevně sladěné spodní prahy, lemování kolem dveří a spoilery. Design exteriéru modelu Volvo V70 jednoznačně vychází z mnohaleté tradice švédské značky v segmentu kombi a citlivě na ni navazuje.

INTERIÉR

Interiér vozu Volvo V70 nabízí skandinávský neokázalý luxus v dokonalém provedení. Přístrojová deska má příkladnou ergonomii, je sestavena z přehledných a jednoduše ovladatelných prvků. Pohled do zavazadlového prostoru potěší všechny, kteří se pravidelně potýkají s nedostatkem místa na převoz svého vybavení. Maximálně využitelných 575 litrů je k dispozici již v základu, po sklopení zadních sedaček vznikne rovná ložná plocha o objemu 1600 litrů. Základní výbava interiéru zahrnuje například automatickou dvouzónovou klimatizaci, elektrický přídavný ohřev vzduchu v interiéru, manuálně nastavitelné sedadlo řidiče v šesti směrech, palubní počítač, technologii start/stop, zadní sedadla sklopná v poměru 40/20/40 a celou řadu odkládacích míst.

MOTORY

Pro Volvo V70 jsou k dispozici čtyři vznětové, tři zážehové a jeden Flexifuel pohonný agregát s možností spalování bioethanolu nebo benzinu. Mezi dieselové motory patří například D2 1.6 (84 kW/115 k), D3 2.0 (100 kW/136 k), D4 2.0 (120 kW/163 k) a D5 2.4 (158 kW/215 k). K benzinovým motorům patří například T4 1.6 (132 kW/180 k), T5 2.0 (177 kW/240 k) a T6 3.0 (224 kW/304 k). K pohonnému agregátu na bioethanol nebo benzin patří T4F 1.6 (132 kW/180 k). Podle motorů jsou pro vozy Volvo V70 v nabídce mechanické šestistupňové nebo automatické šestistupňové převodovky.

BEZPEČNOST

O bezpečí se v každém okamžiku stará bezpočet propracovaných systémů na palubě modelu Volvo V70. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, DSTC (stabilizační systém vozu s kontrolou trakce a sportovním režimem), EBA (brzdový asistent), EBL (rozsvícení výstražných brzdových a směrových světel při nouzovém brzdění), City Safety druhé generace (protikolizní systém automatického zastavení vozu při rychlosti do 50 km/h), WHIPS (systém ochrany krční páteře na předních sedadlech), úchyty Isofix na zadních vnějších sedadlech, tempomat, čelní airbagy, SIPS (unikátní boční airbagy řidiče i spolujezdce), airbagy hlavy a ramen pro vnější sedadla nebo bezpečnostní pásy s automatickým nastavením výšky a přepínači. Volvo V70 bývá díky bezpečnosti a velkému zavazadlovému prostoru jasnou volbou mnoha rodin.

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím svého partnera Volvo sjednat prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, která ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou je pouze to, že v době uzavření této záruky nesmí mít vůz najeto více než 60 000 km. Informace o tom, na jakou záruku máte nárok, naleznete ve vašich záručních dokumentech.

Fotogalerie - Volvo V70
Volvo V70 - Obrázek: 1.jpgVolvo V70 - Obrázek: 2.jpgVolvo V70 - Obrázek: 3.jpgVolvo V70 - Obrázek: 4.jpgVolvo V70 - Obrázek: 5.jpgVolvo V70 - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Volvo
S60 | S80 | V40 | V40 Cross Country | V60 | XC60 | XC70 | XC90 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.