On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Volvo S60

Dynamický sedan střední třídy.


Volvo S60
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Nechte se upoutat atraktivním sportovním designem luxusního sedanu Volvo S60. Stejně krásné jako zvenčí je i uvnitř. Každý řidič jistě ocení množství bezpečnostních systémů, které řídí automobil téměř sami. Zbytek posádky bude překvapen pohodlím a komfortem, jenž vůz nabízí. Volvo S60 je atraktivní automobil, obzvláště ve verzi R-Design, který si určitě oblíbíte. Díky jeho pověstné bezpečnosti, novým technologiím a maximálnímu pohodlí nabízí mnoho využití. Jako první automobil na trhu je vybaven systémem detekce chodců. Pokud si pořizujete toto Volvo jako reprezentativní, rodinný nebo sportovní vůz, nemůžete udělat chybu. S60 je již v základním provedení vysoce luxusní automobil se všemi prvky, které patří u jiných výrobců k vyšším stupňům výbavy.

EXTERIÉR

Sportovní sedan střední třídy Volvo S60 nenechá nikoho chladným. Již první pohled na něj vyvolává emoce a touhu sednout za volant. Profil připomínající kupé dodává automobilu šarm a dynamiku, díky krátkým převisům působí vůz velmi elegantně. Sportovní obrys vozu vytváří design, který podtrhává C sloupek, protažený až k zadním světlům. Základní výbava exteriéru zahrnuje například dynamicky laděný podvozek, elektricky ovládaná boční okna a nastavitelná vnější zpětná zrcátka, ocelová kola, LED světla pro denní svícení, černé orámování bočních oken, dvojitou koncovku výfuku, barevně sladěné nárazníky a tónovaná skla. Volvo S60 je designérsky zdařilý sedan, který ctí všechny zásady jimiž je švédská značka proslulá, ale zároveň nabízí mimořádný požitek i vyznavačům akčnější jízdy.

INTERIÉR

Uvnitř automobilu se vše točí okolo řidiče. Precizně sladěný interiér vás doslova obklopuje, panely jsou natočeny tak, aby jste měli v každém okamžiku dokonalý přehled o chování vozu. Pozitivní pocit podtrhují použité materiály vysoké kvality. Tradičním hodnotám se Volvo nikterak nezpronevěřilo, přináší sice ostřejší jízdní zážitky, ale uvnitř nabízí vše, na co jsou příznivci značky zvyklí - komfort, luxus a ergonomii. Základní výbava interiéru zahrnuje například automatickou dvouzónovou klimatizaci, elektrický přídavný ohřev vzduchu v interiéru, manuálně nastavitelné sedadlo řidiče v šesti směrech, palubní počítač, technologii start/stop, zadní sedadla sklopná v poměru 60/40 a celou řadu odkládacích míst.

MOTORY

Pro Volvo S60 jsou k dispozici čtyři vznětové, čtyři zážehové a jeden Flexifuel pohonný agregát s možností spalování bioethanolu nebo benzinu. Mezi dieselové motory patří například D2 1.6 (84 kW/115 k), D3 2.0 (100 kW/136 k), D4 2.0 (120 kW/163 k) a D5 2.4 (158 kW/215 k). K benzinovým motorům patří například T3 1.6 (110 kW/150 k), T4 1.6 (132 kW/180 k), T5 2.0 (177 kW/240 k) a T6 3.0 (224 kW/304 k). K pohonnému agregátu na bioethanol nebo benzin patří T4F 1.6 (132 kW/180 k). Podle motorů jsou pro vozy Volvo S60 v nabídce mechanické šestistupňové nebo automatické šestistupňové převodovky.

BEZPEČNOST

O bezpečí se v každém okamžiku stará bezpočet propracovaných systémů na palubě modelu Volvo S60. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, DSTC (stabilizační systém vozu s kontrolou trakce a sportovním režimem), EBA (brzdový asistent), EBL (rozsvícení výstražných brzdových a směrových světel při nouzovém brzdění), City Safety druhé generace (protikolizní systém automatického zastavení vozu při rychlosti do 50 km/h), WHIPS (systém ochrany krční páteře na předních sedadlech), úchyty Isofix na zadních vnějších sedadlech, omezovač rychlosti, čelní airbagy, SIPS (unikátní boční airbagy řidiče i spolujezdce), airbagy hlavy a ramen pro vnější sedadla nebo bezpečnostní pásy s automatickým nastavením výšky a přepínači. Volvo S60 je sportovní sedan plný nejnovějších bezpečnostních technologií.

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím svého partnera Volvo sjednat prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, která ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou je pouze to, že v době uzavření této záruky nesmí mít vůz najeto více než 60 000 km. Informace o tom, na jakou záruku máte nárok, naleznete ve vašich záručních dokumentech.

Fotogalerie - Volvo S60
Volvo S60 - Obrázek: 1.jpgVolvo S60 - Obrázek: 2.jpgVolvo S60 - Obrázek: 3.jpgVolvo S60 - Obrázek: 4.jpgVolvo S60 - Obrázek: 5.jpgVolvo S60 - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Volvo
S80 | V40 | V40 Cross Country | V60 | V70 | XC60 | XC70 | XC90 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.