On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Volvo V40 Cross Country

Vůz určený na silnici i do lehčího terénu.


Volvo V40 Cross Country
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Tam, kde modely XC značky Volvo s potěšením ukazují své svaly, V40 Cross Country se může pochlubit elegantní drsností a unikátními funkcemi v kombinaci se stylovým designem. V úpravě V40 Cross Country jede řidič o 40 mm výše než ve standardní V40. Dojem zdatnosti je umocněn množstvím jedinečných detailů úpravy tohoto automobilu. Robustní design Volva V40 Cross Country zahrnuje ochranné panely karosérie, větší kola a pneumatiky spolu se zvýšenou světlou výškou, takže vyjeté koleje nebo nerovný povrch vozovky již nejsou takovým problémem. Odráží se v něm to nejlepší ze současného skandinávského designu s důrazem na kvalitu a nadčasovou krásu.

EXTERIÉR

Volvo V40 dostalo novou podobu Cross Country a s ní také mnohem více odvahy. S tímto automobilem se nemusíte bát vyjet na nerovnou cestu nebo do lehčího terénu. Nadchne vás naprosto individuálním vzhledem, svou přizpůsobivostí a smyslem pro bezpečnost. Základní výbava exteriéru zahrnuje například dynamicky laděný podvozek, elektricky ovládaná boční okna a nastavitelná vnější zpětná zrcátka, ocelová kola, LED světla pro denní svícení, černé orámování bočních oken, dvojitou koncovku výfuku, barevně sladěné nárazníky a spodní prahové lišty, stříbrné střešní ližiny nebo zadní střešní spoiler.

INTERIÉR

Volvo V40 Cross Country můžete mít klasické, jako mnoho ostatních, ale pokud se rádi lišíte a chcete mít i automobil, který bude vystihovat vaši jedinečnost, pak je proměnlivý model V40 Cross Country právě pro vás. Díky své zvýšené jízdní pozici a celé řadě technologických inovací je vůz perfektním společníkem na spontánní cesty za dobrodružstvím. Základní výbava interiéru zahrnuje například manuální klimatizaci, elektrický přídavný ohřev vzduchu v interiéru, manuálně nastavitelné sedadlo řidiče v šesti směrech, palubní počítač, technologii start/stop, zadní sedadla sklopná v poměru 60/40, tónovaná skla a celou řadu odkládacích míst.

MOTORY

Pro Volvo V40 Cross Country jsou k dispozici tři vznětové a dva zážehové pohonné agregáty. Mezi dieselové motory patří například D2 1.6 (84 kW/115 k), D3 2.0 (110 kW/150 k) a D4 2.0 (130 kW/177 k). K benzinovým motorům patří například T4 1.6 (132 kW/180 k) a T5 2.5 (187 kW/254 k). Podle pohonných agregátů jsou pro vozy Volvo V40 Cross Country v nabídce mechanické šestistupňové nebo automatické šestistupňové převodovky.

BEZPEČNOST

O bezpečí se v každém okamžiku stará bezpočet propracovaných systémů na palubě modelu Volvo V40 Cross Country. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, DSTC (stabilizační systém vozu s kontrolou trakce a sportovním režimem), EBA (brzdový asistent), EBL (rozsvícení výstražných brzdových a směrových světel při nouzovém brzdění), City Safety druhé generace (protikolizní systém automatického zastavení vozu při rychlosti do 50 km/h), ROPS (systém ochrany při převrácení vozidla), WHIPS (systém ochrany krční páteře na předních sedadlech), úchyty Isofix na zadních vnějších sedadlech, čelní airbagy, SIPS (unikátní boční airbagy řidiče i spolujezdce), airbagy hlavy a ramen pro vnější sedadla nebo bezpečnostní pásy s automatickým nastavením výšky a přepínači.

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím svého partnera Volvo sjednat prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, která ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou je pouze to, že v době uzavření této záruky nesmí mít vůz najeto více než 60 000 km. Informace o tom, na jakou záruku máte nárok, naleznete ve vašich záručních dokumentech.

Fotogalerie - Volvo V40 Cross Country
Volvo V40 Cross Country - Obrázek: 1.jpgVolvo V40 Cross Country - Obrázek: 2.jpgVolvo V40 Cross Country - Obrázek: 3.jpgVolvo V40 Cross Country - Obrázek: 4.jpgVolvo V40 Cross Country - Obrázek: 5.jpgVolvo V40 Cross Country - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Volvo
S60 | S80 | V40 | V60 | V70 | XC60 | XC70 | XC90 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.