On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Volvo V40

Patří k nejkrásnějším ve své kategorii.


Volvo V40
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Volvo V40 je automobilem, který nikdy nezevšední - vždy elegantní a skvěle se s ním pobavíte. Panoramatická skleněná střecha dopřeje dostatek světla a kromě toho obohacuje všechny cesty o nový rozměr luxusu, který si užije každý bez ohledu na to, kde sedí. Informační systémy ve vozech této třídy obvykle pracují jen v jednom režimu, ale my věříme, že si zasloužíte víc. Proto je k dispozici hned několik stylů - elegantní, ekologický a zaměřený na výkon. Podle automobilky Volvo má V40 nabízet výhody hatchbacku (svižnost v městském provozu nebo lehčí parkování) a zároveň využívat praktického prostoru, který najdeme převážně u vozů typu kombi.

EXTERIÉR

Volvo V40 je vůz určený pro široký okruh řidičů a k nejrůznějšímu využití. Spokojeni s jeho službami bude na dálnici při rychlejší jízdě, stejně jako na služební cestě nebo na rodinné dovolené. Nadchne vás naprosto individuálním vzhledem, svou přizpůsobivostí a smyslem pro bezpečnost. Základní výbava exteriéru zahrnuje například dynamicky laděný podvozek, elektricky ovládaná boční okna a nastavitelná vnější zpětná zrcátka, ocelová kola, LED světla pro denní svícení, černé orámování bočních oken, dvojitou koncovku výfuku, barevně sladěné nárazníky a spodní prahové lišty nebo zadní střešní spoiler.

INTERIÉR

Volvo V40 můžete mít klasické, jako mnoho ostatních, ale pokud se rádi lišíte a chcete mít i automobil, který bude vystihovat vaši jedinečnost, pak je proměnlivý model V40 právě pro vás. Auto nabízí tolik možností a variant vnitřní časti vozu, že ani nebudete vědět, kterou si vybrat. Základní výbava interiéru zahrnuje například manuální klimatizaci, elektrický přídavný ohřev vzduchu v interiéru, manuálně nastavitelné sedadlo řidiče v šesti směrech, palubní počítač, technologii start/stop, zadní sedadla sklopná v poměru 60/40 a celou řadu odkládacích míst.

MOTORY

Pro Volvo V40 jsou k dispozici tři vznětové a tři zážehové pohonné agregáty. Mezi dieselové motory patří například D2 1.6 (84 kW/115 k), D3 2.0 (110 kW/150 k) a D4 2.0 (130 kW/177 k). K benzinovým motorům patří například T3 1.6 (110 kW/150 k), T4 1.6 (132 kW/180 k) a T5 2.5 (187 kW/254 k). Podle pohonných agregátů jsou pro vozy Volvo V40 v nabídce mechanické šestistupňové nebo automatické šestistupňové převodovky.

BEZPEČNOST

O bezpečí se v každém okamžiku stará bezpočet propracovaných systémů na palubě modelu Volvo V40. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, DSTC (stabilizační systém vozu s kontrolou trakce a sportovním režimem), EBA (brzdový asistent), EBL (rozsvícení výstražných brzdových a směrových světel při nouzovém brzdění), City Safety druhé generace (protikolizní systém automatického zastavení vozu při rychlosti do 50 km/h), WHIPS (systém ochrany krční páteře na předních sedadlech), úchyty Isofix na zadních vnějších sedadlech, čelní airbagy, SIPS (unikátní boční airbagy řidiče i spolujezdce), airbagy hlavy a ramen pro vnější sedadla nebo bezpečnostní pásy s automatickým nastavením výšky a přepínači.

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím svého partnera Volvo sjednat prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, která ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou je pouze to, že v době uzavření této záruky nesmí mít vůz najeto více než 60 000 km. Informace o tom, na jakou záruku máte nárok, naleznete ve vašich záručních dokumentech.

Fotogalerie - Volvo V40
Volvo V40 - Obrázek: 1.jpgVolvo V40 - Obrázek: 2.jpgVolvo V40 - Obrázek: 3.jpgVolvo V40 - Obrázek: 4.jpgVolvo V40 - Obrázek: 5.jpgVolvo V40 - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Volvo
S60 | S80 | V40 Cross Country | V60 | V70 | XC60 | XC70 | XC90 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.