On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Volvo V60

Kombi střední třídy s osobitým kouzlem.


Volvo V60
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Volvo V60 si můžete maximálně přizpůsobit svým potřebám. Díky možnosti nastavení podvozku pro komfortnější nebo sportovnější jízdu je tento vůz jedním z nejdynamičtějších modelů. Sportovní podvozek se dá doplnit i sportovním vzhledem verze R-Design. Díky několika drobným změnám je V60 velice úsporným modelem a na jednu nádrž paliva dokáže najet až 1500 kilometrů. To ale není jeho jediná přednost. Další velkou výhodou je například systém rozpoznávání chodců, jenž minimalizuje riziko srážky nebo bezpečnostní systém, který sám brzdí při rychlosti pod 50 km/h, pokud detekuje překážku. Vůz skutečně stvořený pro řidiče, který nabízí skvělou ovladatelnost, přirozenou jízdní dynamiku i veškerý komfort a všestrannost, které očekáváte od kombi značky Volvo.

EXTERIÉR

Kombi střední třídy Volvo V60 má švih a nepřehlédnutelné kouzlo. Nabízí pružnou přizpůsobivost, neslevuje však z dynamických designérských linií a vynikajících jízdních vlastností. Ovšem design není samoúčelný. Automobil své sportovní ambice nezapře a s chutí je ukáže i na okresní silnici plné zatáček. Model V60 má precizně vyladěný podvozek, který poskytuje pohotové a rychlé reakce, ale nijak se přitom nesnižuje pohodlí. Základní výbava exteriéru zahrnuje například dynamicky laděný podvozek, elektricky ovládaná boční okna a nastavitelná vnější zpětná zrcátka, ocelová kola, LED světla pro denní svícení, černé orámování bočních oken, dvojitou koncovku výfuku, barevně sladěné nárazníky a boční lišty dveří nebo tónovaná skla.

INTERIÉR

Zavazadlový prostor modelu Volvo V60 nepatří se 430 litry mezi vozy automobilky k nejobjemnějším, přesto je každý jeho milimetr beze zbytku využit, především díky širokému vstupnímu otvoru pátých dveří. Předností automobilu je přizpůsobivá vnitřní část vozu, do níž je možné naložit ledacos. Základní výbava interiéru zahrnuje například automatickou dvouzónovou klimatizaci, elektrický přídavný ohřev vzduchu v interiéru, manuálně nastavitelné sedadlo řidiče v šesti směrech, palubní počítač, technologii start/stop, zadní sedadla sklopná v poměru 40/20/40 a celou řadu odkládacích míst.

MOTORY

Pro Volvo V60 jsou k dispozici čtyři vznětové, čtyři zážehové a jeden Flexifuel pohonný agregát s možností spalování bioethanolu nebo benzinu. Mezi dieselové motory patří například D2 1.6 (84 kW/115 k), D3 2.0 (100 kW/136 k), D4 2.0 (120 kW/163 k) a D5 2.4 (158 kW/215 k). K benzinovým motorům patří například T3 1.6 (110 kW/150 k), T4 1.6 (132 kW/180 k), T5 2.0 (177 kW/240 k) a T6 3.0 (224 kW/304 k). K pohonnému agregátu na bioethanol nebo benzin patří T4F 1.6 (132 kW/180 k). Podle motorů jsou pro vozy Volvo V60 v nabídce mechanické šestistupňové nebo automatické šestistupňové převodovky.

BEZPEČNOST

O bezpečí se v každém okamžiku stará bezpočet propracovaných systémů na palubě modelu Volvo V60. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, DSTC (stabilizační systém vozu s kontrolou trakce a sportovním režimem), EBA (brzdový asistent), EBL (rozsvícení výstražných brzdových a směrových světel při nouzovém brzdění), City Safety druhé generace (protikolizní systém automatického zastavení vozu při rychlosti do 50 km/h), WHIPS (systém ochrany krční páteře na předních sedadlech), úchyty Isofix na zadních vnějších sedadlech, omezovač rychlosti, čelní airbagy, SIPS (unikátní boční airbagy řidiče i spolujezdce), airbagy hlavy a ramen pro vnější sedadla nebo bezpečnostní pásy s automatickým nastavením výšky a přepínači.

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím svého partnera Volvo sjednat prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, která ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou je pouze to, že v době uzavření této záruky nesmí mít vůz najeto více než 60 000 km. Informace o tom, na jakou záruku máte nárok, naleznete ve vašich záručních dokumentech.

Fotogalerie - Volvo V60
Volvo V60 - Obrázek: 1.jpgVolvo V60 - Obrázek: 2.jpgVolvo V60 - Obrázek: 3.jpgVolvo V60 - Obrázek: 4.jpgVolvo V60 - Obrázek: 5.jpgVolvo V60 - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Volvo
S60 | S80 | V40 | V40 Cross Country | V70 | XC60 | XC70 | XC90 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.