On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Volvo S80

Automobil s promyšlenou elegancí.


Volvo S80
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Volvo S80 poskytuje maximální komfort i pohodlí, výborné jízdní vlastnosti a absolutní bezpečí. Tento automobil si navíc můžete přizpůsobit svým přáním a potřebám vzhledem k tomu, že je velmi flexibilní. Volit můžete z nepřeberného množství doplňkové výbavy zrovna to, co potřebujete. Přesto, že je model S80 svým vzhledem a vybavením předurčen především pro reprezentaci, hodí se i pro celou řadu jiného využití. Nezklame na dlouhých pracovních cestách, ocení ho celá rodina při cestování na dovolenou a jako doma se cítí i na dálnicích při rychlé jízdě.

EXTERIÉR

Volvo S80 rámují úsporné, ale krásné linie, díky nimž působí nadčasově a sebevědomě. Jízda nabídne přesně to, co od této třídy očekáváte. Tedy nejpohodlnější a bezpečnou přepravu i na velmi dlouhé vzdálenosti. Základní výbava exteriéru zahrnuje například komfortně laděný podvozek, elektricky ovládaná boční okna a nastavitelná vnější zpětná zrcátka v barvě vozu, kola z lehké slitiny, LED světla pro denní svícení, chromované orámování bočních oken, dvojitou koncovku výfuku, nárazníky a prahové lišty v barvě vozu a chromovaný dekorativní lem zadních světel. Prémiový model S80 představuje to nejlepší, co můžete od automobilky Volvo dostat. Nechte se hýčkat exklusivním vozem, který vás nezklame ani v těch nejnáročnějších situacích.

INTERIÉR

Sedan vyšší střední třídy Volvo S80 nabízí velký prostor pro pasažéry. Po nasednutí do vozu se posádka dočká komfortu a luxusu v míře vrchovaté. Interiér všechny maximálně hýčká - je prostorný, vzdušný a velmi světlý. Nehýří designérskými výstřelky a je sestaven z kvalitních moderních materiálů. Velké podlí nabízejí především vynikající sedačky, doplněné o příkladnou ergonomii ovládacích prvků. Základní výbava interiéru zahrnuje například automatickou dvouzónovou klimatizaci, elektrický přídavný ohřev vzduchu v interiéru, manuálně nastavitelné sedadlo řidiče v šesti směrech, multifunkční volant s ovládáním rádia, palubní počítač, technologii start/stop, zadní sedadla sklopná v poměru 60/40 a celou řadu odkládacích míst.

MOTORY

Pro Volvo S80 jsou k dispozici čtyři vznětové, tři zážehové a jeden Flexifuel pohonný agregát s možností spalování bioethanolu nebo benzinu. Mezi dieselové motory patří například D2 1.6 (84 kW/115 k), D3 2.0 (100 kW/136 k), D4 2.0 (120 kW/163 k) a D5 2.4 (158 kW/215 k). K benzinovým motorům patří například T4 1.6 (132 kW/180 k), T5 2.0 (177 kW/240 k) a T6 3.0 (224 kW/304 k). K pohonnému agregátu na bioethanol nebo benzin patří T4F 1.6 (132 kW/180 k). Podle motorů jsou pro vozy Volvo S80 v nabídce mechanické šestistupňové nebo automatické šestistupňové převodovky.

BEZPEČNOST

O bezpečí se v každém okamžiku stará bezpočet propracovaných systémů na palubě modelu Volvo S80. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, DSTC (stabilizační systém vozu s kontrolou trakce a sportovním režimem), EBA (brzdový asistent), EBL (rozsvícení výstražných brzdových a směrových světel při nouzovém brzdění), City Safety druhé generace (protikolizní systém automatického zastavení vozu při rychlosti do 50 km/h), WHIPS (systém ochrany krční páteře na předních sedadlech), úchyty Isofix na zadních vnějších sedadlech, tempomat, čelní airbagy, SIPS (unikátní boční airbagy řidiče i spolujezdce), airbagy hlavy a ramen pro vnější sedadla nebo bezpečnostní pásy s automatickým nastavením výšky a přepínači. Ne nadarmo se říká, že automobily Volvo jsou nejbezpečnější na světě.

Během trvání dvouleté záruky výrobce si můžete prostřednictvím svého partnera Volvo sjednat prodlouženou záruku Volvo Car na dobu 12, 24 nebo 36 měsíců, která ve všech případech platí do ujetí 150 000 km. Podmínkou je pouze to, že v době uzavření této záruky nesmí mít vůz najeto více než 60 000 km. Informace o tom, na jakou záruku máte nárok, naleznete ve vašich záručních dokumentech.

Fotogalerie - Volvo S80
Volvo S80 - Obrázek: 1.jpgVolvo S80 - Obrázek: 2.jpgVolvo S80 - Obrázek: 3.jpgVolvo S80 - Obrázek: 4.jpgVolvo S80 - Obrázek: 5.jpgVolvo S80 - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Volvo
S60 | V40 | V40 Cross Country | V60 | V70 | XC60 | XC70 | XC90 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.