On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Škoda Superb Combi

Mimořádně elegantní a prostorný automobil.


Škoda Superb Combi
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Superb Combi je automobil, který je právě tak pohledný jako užitečný. Potěší každého, kdo upřednostňuje pohodlné svezení a hlavně velký prostor okolo sebe. S elegantními liniemi, impozantním vnitřním prostorem pro posádku i zavazadla. Uvnitř vozu překvapí množství novinek, které umí zpříjemnit cestování. Superb Combi je navržen v dynamickém stylu, mírný sklon zadního okna přibližuje siluetu automobilu spíše vozům typu kupé. Jeho silnými vlastnostmi jsou především nadprůměrná prostornost a nadčasová elegance. Verze Combi přináší do nabídky také novinky, jako jsou například elektricky ovládané páté dveře nebo bezklíčové odemykání a zamykání, ale i startování vozu.

EXTERIÉR

Vzhled vozů Superb je nyní definován novým designem automobilky Škoda, který svým jednoduchým a precizním pojetím přináší změny patrné hned na první pohled. Přední části modelu Superb Combi dominuje nové logo, umístěné nad chromovaným rámečkem masky chladiče, na niž navazují čelní světlomety, které se svými rovnými liniemi působí velmi kompaktně. Přední mlhová světla jsou integrována do mřížky nasávacího otvoru vzduchu, který má vzhled včelího plástu. Při pohledu zezadu automobil nabídne dokonalé linie, za nimiž se ukrývá objemný zavazadlový prostor. Spoiler se zadním integrovaným brzdovým světlem je velmi elegantní a přispívá k optimální aerodynamice. Střešní nosič dokresluje jedinečnou siluetu vozu a zajímavým prvkem je také anténa, která má tvar ploutve.

INTERIÉR

Díky elektronicky řízenému systému klimatizace Climatronic si můžete plně užívat komfortu samočinného udržování nastavené teploty v interiéru. Dvouzónová klimatizace Climatronic je vybavena kombinovaným pachovým i prachovým filtrem a automatickou cirkulací. Tu ovládá elektronické čidlo pro zjišťování zvýšeného stavu škodlivin v nasávaném vzduchu. V případě nepříznivé koncentrace škodlivých látek v okolí je přívod uzavřen a ventilace přepne do režimu vnitřní cirkulace. Superb Combi umožňuje jeho majitelům rovněž používat vůz bez klíče. To znamená nejen otevřít nebo zavřít dveře, ale i nastartovat nebo vypnout motor pomocí tlačítka start/stop, které je umístěno na sloupku řízení. Sedadla jsou tvarována pro maximálně pohodlné cestování a díky vybraným potahovým látkám je interiér elegantní i svěží zároveň. Příjemný pocit z jízdy je umocněn použitím vysoce kvalitních materiálů a množstvím vnitřních doplňků.

MOTORY

Benzínové čtyřválce modelu Superb Combi reprezentují například motory 1.4 TSI/92 kW, 1.8 TSI/118 kW, 1.8 TSI/118 kW AP (automat), 1.8 TSI/118 kW 4x4 a 2.0 TSI/147 kW AP (automat). Vrchol nabídky mezi zážehovými agregáty představuje šestiválec 3.6 FSI V6/191 kW 4x4 AP (automat). Z naftových motorů modelu Superb Combi jsou k dispozici například 1.6 TDI CR DPF/77 kW, 1.6 TDI CR DPF/77 kW AP (automat), 2.0 TDI CR DPF/103 kW, 2.0 TDI CR DPF/103 kW AP (automat), 2.0 TDI CR DPF/103 kW 4x4, 2.0 TDI CR DPF/125 kW, 2.0 TDI CR DPF/125 kW AP (automat) a 2.0 TDI CR DPF/125 kW 4x4 AP (automat). Podle pohonných agregátů jsou pro vozy Superb Combi v nabídce mechanické šestistupňové převodovky nebo automatické šesti a sedmistupňové převodovky DSG. Motory Superb Combi 4x4 jsou dodávány výhradně se spojkou Haldex, která řídí připojení zadní nápravy v závislosti na jízdní situaci.

BEZPEČNOST

K jistotě za volantem přispívá nejen devět airbagů, ale i výborné vlastnosti, za které Superb Combi vděčí moderní konstrukci podvozku a elektronickým systémům zajišťujícím jeho stabilitu i ovladatelnost. Důležitými bezpečnostními prvky jsou například ESC, ABS, MSR, ASR, EDS, HBA, bi-xenonové světlomety s funkcí AFS, přední mlhová světla s funkcí Corner, kontrola tlaku v pneumatikách nebo aktivace výstražných světel při prudkém brzdění a další. Kvalitní a tuhá konstrukce karoserie je základem bezpečnosti při všech typech nehod. Použitím velice pevných materiálů je dosaženo vysoké míry odolnosti skeletu.

Na model Škoda Superb Combi poskytuje výrobce dvouletou záruku na nové vozy, originální díly, originální příslušenství a tříletou záruku na vady laku. U modelu Superb Combi je prodloužená čtyřletá záruka (nebo do ujetí 60.000 km) za 6.300,- Kč, prodloužená čtyřletá záruka (nebo do ujetí 120.000 km) za 12.500,- Kč a prodloužená pětiletá záruka (nebo do ujetí 150.000 km) za 19.800,- Kč. Plná garance na vozy, díly a příslušenství je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Škoda Superb Combi
Škoda Superb Combi - Obrázek: 1.jpgŠkoda Superb Combi - Obrázek: 2.jpgŠkoda Superb Combi - Obrázek: 3.jpgŠkoda Superb Combi - Obrázek: 4.jpgŠkoda Superb Combi - Obrázek: 5.jpgŠkoda Superb Combi - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Škoda
Citigo | Fabia | Fabia Combi | Octavia | Octavia Combi | Rapid | Roomster | Superb | Yeti | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.