On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Škoda Fabia

Vůz, který se vyznačuje elegancí a funkčností.


Škoda Fabia
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Fabia je elegantní kompaktní vůz se sportovním nádechem. Za dynamickou stránku svého charakteru vděčí zejména prosklené jasně ohraničené ploše oken, která evokuje pilotní kabinu. Příjemnou míru dravosti dodávají vozu i přední trojrozměrné světlomety, které zasahují hluboko do blatníků. Výrazná příď s integrovanou maskou chladiče a dominantním logem působí dynamicky a zároveň vzbuzuje pocit důvěry. Fabia poskytuje pohodlí celé posádce. Ať už sedíte vpředu nebo vzadu, vždy máte spoustu místa pro svá kolena a nadprůměrný prostor nad hlavou. Ve své třídě patří k největším a také k nejprostornějším vozům. Aby model ještě lépe vyhovoval konkrétním nárokům a požadavkům zákazníků, je pro něj připravena celá řada originálního příslušenství.

EXTERIÉR

Jednoduché opatření, které sníží spotřebu paliva i emise, představuje použití pneumatik se sníženým valivým odporem. Nižší valivý odpor je dosažen odlišnou pryžovou směsí, vzorkem a vyšší předepsanou hodnotou tlaku. Díky tomu není nutné pneumatiky měnit tak často, což je nejen výhodné, ale i šetrné k životnímu prostředí. U modelů vybavených samostatnými denními svítilnami integrovanými v mlhových světlometech není za dostatečného světla nutné svítit žádnými dalšími světly. SunSet jsou skla s vyšším stupněm tónování v zadní části modelu Fabia, která zvyšují komfort pasažérů na zadních sedadlech. Chrání je před sluncem a zároveň jim poskytují pocit většího soukromí. Systém signalizace vzdálenosti při parkování využívá čtyř senzorů umístěných v zadním nárazníku, které hlídají vzdálenost vozu od případné překážky. Pokud tato parkovací čidla zaznamenají, že je překážka příliš blízko, varuje řidiče vozu před nárazem akustický signál.

INTERIÉR

Interiér modelu Fabia nabízí nejen dostatek místa, ale také maximum komfortu. Přístrojová deska je z pohledu řidiče jasně a přehledně uspořádaná. V nabídce navíc najdete multifunkční volanty a komfortní doplňky, jako například navigační systém, rádia nebo MDI, jenž umožňuje pohodlně přehrávat hudbu z externího zařízení v autě. Kromě čtyřramenného volantu, který umožňuje ovládání rádia a telefonu, je k dispozici i tříramenná sportovní verze. Volant je možné výškově i podélně nastavit. Uzavíratelná spodní odkládací schránka s osvětlením v přístrojové desce u spolujezdce není určena jen pro uložení servisní knížky nebo CD. Pokud je Fabia vybavena klimatizací s elektronickou regulací, můžete si sem dát vychladit třeba plechovku se svým oblíbeným pitím. V předních dveřích vozu se nacházejí prostorné schránky s držáky na láhve a také praktické gumičky pro uchycení časopisů, map nebo knížek.

MOTORY

Benzínové motory modelu Fabia reprezentují například 1.2 MPI/44 kW, 1.2 MPI/51 kW, 1.2 TSI/63 kW, 1.4 TSI/63 kW, 1.2 TSI/77 kW a 1.2 TSI/77 kW AP (automat). Přeplňované pohonné agregáty s přímým vstřikováním paliva dosahují ploché křivky točivého momentu v širokém pásmu otáček. Právě díky přeplňování mají motory dostatek síly v nižších otáčkách, kde se pohonný agregát používá nejčastěji. V pásmu nižších otáček motor vyniká menší hlučností, spotřebou i emisemi. Z naftových pohonných agregátů jsou k dispozici například 1.6 TDI CR DPF/55 kW, 1.6 TDI CR DPF/66 kW a 1.6 TDI CR DPF/77 kW. V případě naftových motorů se jedná o vysokotlaké vstřikování paliva systémem Common Rail. Filtr pevných částic pro naftové motory zajišťuje produkci čistších a k životnímu prostředí šetrnějších výfukových plynů. Podle pohonných agregátů jsou pro vozy Fabia v nabídce mechanické pětistupňové převodovky nebo automatické sedmistupňové převodovky DSG.

BEZPEČNOST

Hlavním úkolem airbagů společně s bezpečnostními pásy je předejít kontaktu jakékoli části těla s pevnými díly vozu, případně minimalizovat následky tohoto kontaktu. Hlavové airbagy kryjí zónu bočních oken a vnitřní struktury vozu od předního A sloupku až po zadní C sloupek. Chrání hlavy cestujících na předních i zadních sedadlech a poskytují tak maximální bezpečí. Řidič je chráněn čelním airbagem umístěným ve volantu, čelní airbag spolujezdce je umístěný v přístrojové desce. Boční airbagy umístěné v předních sedadlech řidiče i spolujezdce účinně chrání hrudník a pánev při nárazu ze strany.

Na model Škoda Fabia poskytuje výrobce dvouletou záruku na nové vozy, originální díly, originální příslušenství a tříletou záruku na vady laku. U modelu Fabia je prodloužená čtyřletá záruka (nebo do ujetí 60.000 km) za 3.100,- Kč, prodloužená čtyřletá záruka (nebo do ujetí 120.000 km) za 6.300,- Kč a prodloužená pětiletá záruka (nebo do ujetí 150.000 km) za 10.800,- Kč. Plná garance na vozy, díly a příslušenství je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Škoda Fabia
Škoda Fabia - Obrázek: 1.jpgŠkoda Fabia - Obrázek: 2.jpgŠkoda Fabia - Obrázek: 3.jpgŠkoda Fabia - Obrázek: 4.jpgŠkoda Fabia - Obrázek: 5.jpgŠkoda Fabia - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Škoda
Citigo | Fabia Combi | Octavia | Octavia Combi | Rapid | Roomster | Superb | Superb Combi | Yeti | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.