On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Škoda Octavia Combi

Dynamické Combi s působivým designem.


Škoda Octavia Combi
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Design modelu Octavia Combi upoutá čistými liniemi, ostře řezanými hranami a jasně modelovanými plochami. Přídi dominuje maska chladiče s chromovaným rámečkem, který svým tvarováním nechává vyniknout logu automobilky. Na masku navazují hlavní světlomety s charakteristickým zalomením ve své spodní části. Rozmístění jednotlivých prvků přídě a jejich tvary přitom posilují charisma vozu. Vyváženost designu modelu Octavia Combi vynikne nejvíce při pohledu z boku, kde našly společnou řeč dynamika, cit pro eleganci a smysl pro praktičnost. Silueta napovídá, že vůz nabízí mimořádnou prostornost pro cestující i jejich zavazadla. Ostrá hrana, která vede od předních světlometů až po zadní svítilny, zdůrazňuje šířku vozu a elegantně dělí siluetu na dvě části.

EXTERIÉR

Pokud se na bi-xenonové světlomety modelu Octavia Combi s LED denním svícením podíváte z hlediska funkčnosti nebo designu, vždy představují tu nejlepší volbu. Vynikají vysokou svítivostí a navíc dokážou díky funkci AFS přizpůsobit osvětlení různým jízdním podmínkám. Ostře řezaná zadní světla září do tmy nepřehlédnutelným dvojitým C a mohou být vybavena úspornými, ale přitom vysoce svítivými LED diodami. Panoramatické střešní okno modelu Octavia Combi je jednodílné s elektrickým ovládáním. Pro optimální klima je zhotoveno ze zatmaveného skla s nižší světelnou a tepelnou propustností. Vyhřívané čelní sklo ocení především řidiči, kteří v zimním období často parkují pod širým nebem. S ohledem na životní prostředí nabízí moderní automobil špičkové hodnoty v oblasti spotřeby paliva a úrovně emisí. Na úsporném provozu má svůj výrazný podíl nižší hmotnost vozidla, které se i při nárůstu rozměrů a množství vyspělé techniky podařilo docílit díky výběru materiálů nebo moderní technologii výroby.

INTERIÉR

Jak je pro vozy této značky typické, přístrojová deska modelu Octavia Combi byla navržena tak, aby jednotlivé ovladače byly po ruce a na místech, kde je intuitivně očekáváte. Podle výbavy vozu máte k dispozici nejrůznější moderní elektroniku včetně multimediálního informačního systému a špičkových asistentů. Díky elektronicky řízené klimatizaci Climatronic si můžete užívat příjemného cestování v automobilu bez velkých nároků na ovládání. Klimatizace je dvouzónová, takže si řidič i spolujezdec mohou teplotu nastavit individuálně a o její udržování se postará Climatronic sám. Automatická klimatizace je vybavena čidly a mechanismy, které sledují i upravují teplotu, vlhkost, směr nebo rychlost proudění vzduchu do interiéru. Umí také kompenzovat dopadající sluneční záření a vzniklý teplotní rozdíl tak nemusíte regulovat. V chladném a vlhkém počasí oceníte senzor vlhkosti, který omezuje zamlžení čelního skla.

MOTORY

Benzínové čtyřválce modelu Octavia Combi reprezentují například motory 1.2 TSI/63 kW, 1.2 TSI/77 kW, 1.2 TSI/77 kW AP (automat), 1.4 TSI/103 kW, 1.4 TSI/103 kW (automat), 1.8 TSI/132 kW, 1.8 TSI/132 kW AP (automat) a 1.8 TSI/132 kW 4x4 AP (automat). Přeplňované pohonné agregáty s přímým vstřikováním paliva dosahují ploché křivky točivého momentu v širokém pásmu otáček. Z naftových motorů modelu Octavia Combi jsou k dispozici například 1.6 TDI CR DPF/66 kW, 1.6 TDI CR DPF/77 kW, 1.6 TDI CR DPF/77 kW AP (automat), 1.6 TDI CR DPF/77 kW 4x4, 2.0 TDI CR DPF/110 kW, 2.0 TDI CR DPF/110 kW AP (automat) a 2.0 TDI CR DPF/110 kW 4x4. V případě naftových pohonných agregátů se jedná o vysokotlaké vstřikování paliva systémem Common Rail. Podle motorů jsou pro vozy Octavia Combi v nabídce mechanické pěti a šestistupňové převodovky nebo automatické šesti a sedmistupňové převodovky DSG.

BEZPEČNOST

Ochrana cestujících na předních sedadlech koordinuje činnost palubních systémů s cílem minimalizovat následky případné krizové dopravní situace. Crew Protect Assistant sleduje chování vozu, a pokud ho vyhodnotí jako potenciálně rizikové, připravuje prostor řidiče i spolujezdce na blížící se kolizi. Systém přitáhne přední bezpečnostní pásy, přivře elektricky ovládaná boční okna a zavře elektricky ovládané střešní okno. Hlavním úkolem těchto úkonů je minimalizovat následky případné nehody například tím, že připraví řidiče a spolujezdce na aktivaci airbagů.

Na model Škoda Octavia Combi poskytuje výrobce dvouletou záruku na nové vozy, originální díly, originální příslušenství a tříletou záruku na vady laku. U modelu Octavia Combi je prodloužená čtyřletá záruka (nebo do ujetí 60.000 km) za 5.700,- Kč, prodloužená čtyřletá záruka (nebo do ujetí 120.000 km) za 11.500,- Kč a prodloužená pětiletá záruka (nebo do ujetí 150.000 km) za 17.700,- Kč. Plná garance na vozy, díly a příslušenství je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Škoda Octavia Combi
Škoda Octavia Combi - Obrázek: 1.jpgŠkoda Octavia Combi - Obrázek: 2.jpgŠkoda Octavia Combi - Obrázek: 3.jpgŠkoda Octavia Combi - Obrázek: 4.jpgŠkoda Octavia Combi - Obrázek: 5.jpgŠkoda Octavia Combi - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Škoda
Citigo | Fabia | Fabia Combi | Octavia | Rapid | Roomster | Superb | Superb Combi | Yeti | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.