On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Škoda Roomster

Vůz s osobitým a sebevědomým designem.


Škoda Roomster
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Model Roomster působí se svým osobitým designem sebevědomě a dynamicky. Přední nárazník, trojrozměrně tvarované přední světlomety, ale i maska chladiče s dominantním logem dodávají vozu robustnost a zároveň i přátelský výraz, který ještě podtrhují přední mlhová světla. Mimořádně velká zadní boční okna nebo kliky zadních dveří integrované do tmavých sloupků jsou charakteristickými prvky všech modelů Roomster. Praktickým doplňkem je střešní nosič v elegantním černém provedení. Tento automobil zaujímá zcela výjimečné místo nejen mezi modely značky, ale i ve své třídě. Jeho koncept je naprosto ojedinělý, a tak přináší i odlišný pohled na design, prostornost a flexibilitu vozu.

EXTERIÉR

Bílá, stříbrná nebo černá střecha je u vozu Roomster k dispozici k vybraným vnějším lakům, které jí dávají možnost náležitě vyniknout. Se střechou ve stříbrném provedení jsou dodávána i stříbrná zpětná zrcátka. Panoramatická prosklená střecha, která je vyrobena z laminovaného skla, zvyšuje eleganci automobilu a chrání posádku před UV zářením. Projektorové halogenové světlomety s denním svícením nabízejí vysoce kvalitní osvětlení jízdní dráhy a výsuvné integrované ostřikovače světlometů představují komfortní detail, který zároveň přispívá k vyšší bezpečnosti. Vertikálně řešené zadní svítilny, díky nimž je Roomster při pohledu zezadu výborně viditelný, jsou umístěny vysoko ve sloupcích karoserie. Podélný střešní nosič v černém nebo v efektním černo-stříbrném provedení je nejen užitečným prvkem, ale zároveň podtrhuje linii střechy a dokresluje siluetu vozu Roomster.

INTERIÉR

Stejně jako na originalitu kladli designéři důraz i na praktičnost. Roomster doslova ohromí svým prostorným interiérem a flexibilitou. Díky systému VarioFlex je možné vnitřní prostor vozu snadno uspořádat na mnoho způsobů včetně vyjmutí všech tří zadních sedadel. Přístrojová deska modelu Roomster byla navržena s ohledem na bezpečnou jízdu. Je elegantní a přitom jednoduchá, takže nerozptyluje pozornost řidiče. Všechny ovládací prvky jsou na dosah a přehledně uspořádány. Volant je možné výškově i podélně nastavit. Pro co nejvyšší komfort a radost z jízdy je možné zvolit tří nebo čtyřramenný multifunkční volant s ovládáním rádia nebo případně i telefonu. Uzavíratelná spodní odkládací schránka s osvětlením v přístrojové desce u spolujezdce není určena jen pro uložení servisní knížky nebo CD. Ve vozech Roomster vybavených klimatizací s elektronickou regulací si sem můžete dát vychladit třeba plechovku se svým oblíbeným pitím.

MOTORY

Benzínové motory modelu Roomster reprezentují například 1.2 MPI/51 kW, 1.2 TSI/63 kW, 1.4 TSI/63 kW, 1.2 TSI/77 kW a 1.2 TSI/77 kW AP (automat). Přeplňované pohonné agregáty s přímým vstřikováním paliva dosahují ploché křivky točivého momentu v širokém pásmu otáček. Právě díky přeplňování mají motory dostatek síly v nižších otáčkách, kde se pohonný agregát používá nejčastěji. V pásmu nižších otáček motor vyniká menší hlučností, spotřebou i emisemi. Z naftových pohonných agregátů jsou k dispozici například 1.6 TDI CR DPF/66 kW a 1.6 TDI CR DPF/77 kW. V případě naftových motorů se jedná o vysokotlaké vstřikování paliva systémem Common Rail. Filtr pevných částic pro naftové motory zajišťuje produkci čistších a k životnímu prostředí šetrnějších výfukových plynů. Podle pohonných agregátů jsou pro vozy Roomser v nabídce mechanické pětistupňové převodovky nebo automatické sedmistupňové převodovky DSG.

BEZPEČNOST

Hlavním úkolem airbagů společně s bezpečnostními pásy je předejít kontaktu jakékoli části těla s pevnými díly vozu, případně minimalizovat následky tohoto kontaktu. Hlavové airbagy kryjí zónu bočních oken a vnitřní struktury vozu od předního A sloupku až po zadní C sloupek. Chrání hlavy cestujících na předních i zadních sedadlech a poskytují tak maximální bezpečí. Řidič je chráněn čelním airbagem umístěným ve volantu, čelní airbag spolujezdce je umístěný v přístrojové desce. Boční airbagy umístěné v předních sedadlech řidiče i spolujezdce účinně chrání hrudník a pánev při nárazu ze strany.

Na model Škoda Roomster poskytuje výrobce dvouletou záruku na nové vozy, originální díly, originální příslušenství a tříletou záruku na vady laku. U modelu Roomster je prodloužená čtyřletá záruka (nebo do ujetí 60.000 km) za 4.100,- Kč, prodloužená čtyřletá záruka (nebo do ujetí 120.000 km) za 8.300,- Kč a prodloužená pětiletá záruka (nebo do ujetí 150.000 km) za 14.400,- Kč. Plná garance na vozy, díly a příslušenství je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie.

Fotogalerie - Škoda Roomster
Škoda Roomster - Obrázek: 1.jpgŠkoda Roomster - Obrázek: 2.jpgŠkoda Roomster - Obrázek: 3.jpgŠkoda Roomster - Obrázek: 4.jpgŠkoda Roomster - Obrázek: 5.jpgŠkoda Roomster - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Škoda
Citigo | Fabia | Fabia Combi | Octavia | Octavia Combi | Rapid | Superb | Superb Combi | Yeti | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.