On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Infiniti QX50

Vůz s neodolatelnou přitažlivostí a atmosférou.


Infiniti QX50
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Na pohled prostorný a luxusní automobil - Infiniti QX50 - uvnitř skrývá strhující dynamiku a výkonné technologie. Konstrukční podvozková platforma typu FM (Front Midship), na které jsou založeny výkonné sedany této značky, je rovněž základem designu modelu QX50. Umístění těžiště motoru za přední nápravu má za následek téměř rovnoměrné předozadní rozdělení hmotnosti. Mírné posunutí směrem vpřed se projevuje rychlejším zatáčením a lepší rovnováhou při akceleraci ze zatáček. Paměťový systém se dvěma profily umožňuje uložit do každého inteligentního klíče vlastní nastavení jednoho řidiče. Systém automaticky nastaví polohu sedadla, sloupku řízení a zrcátek podle toho, který klíč máte u sebe. Luxusní Crossover QX50, který kombinuje atraktivní design kupé a přívětivý interiér s intuitivními technologiemi, mění každou jízdu ve skutečný zážitek.

EXTERIÉR

Inteligentní pohon všech kol (AWD) se přizpůsobuje jízdním podmínkám a přenáší výkon přesně tam, kde jej potřebujete. Systém sledování okolí vozidla (AVM) s předním a zadním sonarovým systémem zajišťuje výjimečný přehled o okolí při parkování pod úhlem 360°. Inteligentní posilovač řízení s rozpoznáváním rychlosti jízdy sleduje vaši rychlost a zajišťuje optimální míru kontroly. Základní výbava exteriéru modelu QX50 zahrnuje například xenonové adaptivní světlomety (AFS) s ostřikovači a systémem automatického vyrovnávání výšky, světla pro denní svícení, automatické rozsvícení světlometů, mlhová světla vpředu i vzadu, zadní světla LED, lak odolný proti poškrábání, elektricky ovládaná (vyhřívaná a sklopná) vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie, tónovaná skla oken u zadních a pátých dveří nebo 18" kola z hliníkové slitiny.

INTERIÉR

Systém osvětlení na uvítanou automaticky reaguje na vaši přítomnost. Když se přiblížíte k automobilu ze strany řidiče s inteligentním klíčem v kapse, decentně se rozsvítí několik světel uvnitř vozu. Pozornost ke každému detailu je v interiéru modelu Infiniti QX50 samozřejmostí. Například při přepravě rozměrných předmětů lze jedno nebo obě opěradla zadních sedadel elektricky sklopit téměř do roviny. Systém rozpoznávání hlasu umožňuje nastavit cíl navigace, zavolat na telefonní číslo, přehrát zvukový záznam a ovládat mnohé další funkce. Základní výbava interiéru zahrnuje například dvouzónovou adaptivní klimatizaci se samočinnou recirkulací, elektricky ovládaná okna všech bočních dveří s automatickým zavíráním, multifunkční volant, kůží potažený volant a hlavici řadící páky, sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (manuálně), sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech nebo audio soustavu se sedmi reproduktory.

MOTORY

Pro model Infiniti QX50 je k dispozici jeden vznětový a jeden zážehový pohonný agregát. Šestiválcový přeplňovaný dieselový motor o objemu 3.0 litru disponuje výkonem 175 kW/238 koní. Jeho emise oxidu uhličitého mají hodnotu 224 g/km a mimo městská spotřeba 7,2 l/100 km. 3.7 litrový benzínový motor V6 představuje kombinaci vynikající reakce a skvělé účinnosti. Díky technologii variabilního časování a zdvihu ventilů (VVEL) dokáže maximálně využít každou kapku paliva a každý litr nasátého vzduchu. Výsledkem je impozantní výkon 235 kW/320 k, jeho emise oxidu uhličitého mají hodnotu 265 g/km a mimo městská spotřeba 8,6 l/100 km. K oběma motorům jsou pro vozy Infiniti QX50 v nabídce automatické sedmistupňové převodovky s možností sekvenčního manuálního řazení.

BEZPEČNOST

O maximální bezpečí se stará celá řada systémů na palubě modelu QX50, ale i konstrukce vozu, v níž je použita mimořádně pevná ocel. Inteligentní tempomat (ICC) se systémem sledování vozidel při nízkých rychlostech (LSF) umožňují volbu požadované rychlosti a odstupu. Systémy upozornění a prevence vyjetí z pruhu (LDW a LDP) pomocí kamery sledují, zda neopouštíte svůj jízdní pruh bez znamení o změně směru jízdy. Pokud ano, upozorní vás zvukovým signálem, případně vám pomohou jemným přibrzděním kol na jedné straně navést vůz zpět. Inteligentní brzdový asistent (IBA) s varováním před čelní srážkou (FCW) pomáhají upozornit na hrozící kolizi a mohou automatickým přibrzděním snížit rychlost vozu. Sledování slepého úhlu (BSW) monitoruje nebezpečí v místech, kam nevidíte a pomáhá vám vyhnout se případné srážce. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, EBD, systém řízení trakce (TCS), dynamické řízení vozidla (VDC), tempomat s omezovačem rychlosti, aktivní opěrky hlavy na předních sedadlech nebo šest airbagů (čelní, boční a hlavové).

Infiniti poskytuje tříletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km). Plná garance je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie a tříletou zárukou na vady laku.

Fotogalerie - Infiniti QX50
Infiniti QX50 - Obrázek: 1.jpgInfiniti QX50 - Obrázek: 2.jpgInfiniti QX50 - Obrázek: 3.jpgInfiniti QX50 - Obrázek: 4.jpgInfiniti QX50 - Obrázek: 5.jpgInfiniti QX50 - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Infiniti
Q50 | Q60 Coupe | Q70 | QX70 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.