On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Infiniti Q50

Ztělesnění moderního luxusního designu.


Infiniti Q50
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Model Q50 na první pohled upoutá svou sportovně laděnou karoserií s příznačným čelním nárazníkem a jedinečným předním spoilerem. Jeho kola z hliníkové slitiny s dělenými paprsky jsou vybavená sportovními kotoučovými brzdami s maximálním brzdným výkonem a přesně zasazena do zaoblených blatníků vozu. Revoluční systém přímého adaptivního řízení (DAS) značky Infiniti umožňuje řidiči výběr ze tří přizpůsobených režimů řízení. Každý prvek interiéru je umístěn s ohledem na pohodlí, ale i snadné ovládání a vše je dokonale zarámováno výraznou palubní deskou ve tvaru dvojitého oblouku. Vítejte ve světě luxusu, který je zcela zaměřen na vás, ať již sedíte za volantem nebo se jen vezete.

EXTERIÉR

Proud vzduchu, tradiční nepřítel výkonu, může být nyní i spojencem. Horní a spodní část karoserie modelu Q50 přesně směruje jeho proud nad vozem, pod ním a kolem něj. Výsledkem je aerodynamika s nulovým vztlakem, která zajišťuje stabilní a předvídatelné ovládání vozu při všech rychlostech. Tento komplexní přístup ke snadnému překonávání odporu vzduchu v kombinaci s tužším odpružením pomáhá snižovat účinky vzdušných turbulencí a přináší zvýšený pocit stability, ale i kontroly při rychlé jízdě. Základní výbava exteriéru zahrnuje například halogenové světlomety s automatickou korekcí výšky, světla pro denní svícení, automatické rozsvícení světlometů, mlhová světla LED (vpředu i vzadu), lak odolný proti poškrábání, dva výfuky s chromovaným zakončením, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie s integrovanými směrovými světly nebo 17“ ocelová kola.

INTERIÉR

Maximálně přizpůsobitelné prostředí interiéru si pamatuje víc než jen vaši preferovanou polohu při sezení, vaše ideální nastavení klimatizace nebo váš preferovaný jízdní režim. V okamžiku, kdy rozpozná inteligentní klíč, zajistí, aby model Q50 byl přesně takový, jaký jej chcete mít. Pomocí dvou obrazovek můžete dokonale ovládat a přizpůsobit si svůj digitální svět uvnitř vozu, aniž by vám cokoli uniklo. Aplikace systému Infiniti InTouch, mezi něž patří například e-mail, navigace, synchronizace s telefonem a další funkce můžete ovládat dotykem nebo hlasovými příkazy. Ať již cestujete kamkoli, nikdy neztratíte spojení se světem. Základní výbava interiéru zahrnuje například dvouzónovou adaptivní klimatizaci, elektricky ovládaná okna všech bočních dveří, tlačítko start/stop, multifunkční volant, kůží potažený volant a hlavici řadící páky nebo sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (manuálně).

MOTORY

Pro Infiniti Q50 je k dispozici jeden vznětový a jeden hybridní pohonný agregát. Citlivý čtyřválcový přeplňovaný dieselový motor o objemu 2.2 litru disponuje výkonem 125 kW/170 koní. Jeho emise oxidu uhličitého mají hodnotu 114 až 128 g/km a kombinovaná spotřeba 4,4 až 4,9 l/100 km - podle modelu nebo typu převodovky. Strhující výkon systému Infiniti Direct Response Hybrid kombinující výkon benzínového motoru V6 o objemu 3.5 litru (225 kW/306 k) s elektromotorem (50 kW/68 k) pro zvýšení účinnosti. Jeho emise oxidu uhličitého mají hodnotu 144 až 159 g/km a kombinovaná spotřeba 6,2 až 6,8 l/100 km - podle modelu. Ke všem motorům jsou pro vozy Infiniti Q50 v nabídce mechanické šestistupňové nebo automatické sedmistupňové převodovky.

BEZPEČNOST

O maximální bezpečí se stará bezpočet propracovaných systémů na palubě modelu Q50. Systém Infiniti Safety Shield neustále sleduje podmínky provozu, upozorňuje na možná nebezpečí, pomáhá vyhnout se kolizi a chrání vás i vaše cestující, pokud ke srážce přesto dojde. Systém prevence srážky při couvání (BCI) upozorňuje řidiče vizuálními i zvukovými signály na předměty za vozidlem a v případě potřeby automaticky aktivuje brzdy, aby zabránil srážce. Systém sledování okolí vozidla (AVM) od společnosti Infiniti jako první svého druhu na světě využívá vyspělé a současně intuitivní technologie k usnadnění parkování. Čtyři kamery umístěné ve voze vám poskytují pohled na vozidlo z ptačí perspektivy pod úhlem 360°. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, EBD a brzdový asistent, systém řízení trakce (TCS), dynamické řízení vozidla (VDC), systém monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS), asistenta rozjezdu do kopce, tempomat s omezovačem rychlosti a imobilizér nebo šest airbagů (čelní, boční a hlavové).

Infiniti poskytuje tříletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km). Plná garance je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie a tříletou zárukou na vady laku. Pro motor modelu Q50 Hybrid platí rozšířená pětiletá záruka (nebo do ujetí 100 000 km) - pouze na součásti hybridního elektrického vozu.

Fotogalerie - Infiniti Q50
Infiniti Q50 - Obrázek: 1.jpgInfiniti Q50 - Obrázek: 2.jpgInfiniti Q50 - Obrázek: 3.jpgInfiniti Q50 - Obrázek: 4.jpgInfiniti Q50 - Obrázek: 5.jpgInfiniti Q50 - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Infiniti
Q60 Coupe | Q70 | QX50 | QX70 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.