On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Infiniti Q60 Coupe

Vysoce výkonný sportovní automobil.


Infiniti Q60 Coupe
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Magická přitažlivost stylu modelu Infiniti Q60 Coupe a strhující intenzita jeho výkonu vás uchvátí na první pohled. Je to příslib zážitku, který si vychutnáte všemi smysly. Inspirace přírodou se odráží v organické kráse rozmáchlých křivek a dynamických linií. Designéři jedinečným způsobem zdůraznili souhru světla, ploch a obrysů, která budí dojem opravdové fascinace. Sportovně vyladěné převodové stupně vytvářejí přesné propojení, které se projevuje okamžitou reakcí v zatáčkách a menšími požadavky na kompenzaci při řízení. Více času s rukama na volantu znamená pocit větší jistoty a kontroly nad vozem. Když pomocí páčky z hořčíkové slitiny přeřadíte na nižší stupeň, systém přizpůsobování otáček (DRM) automaticky aktivuje meziplyn, aby připravil motor na nový převod. Hladké a rychlé řazení směrem dolů přispívá ke sportovnímu pocitu z jízdy a zvyšuje stabilitu modelu Q60 Coupe.

EXTERIÉR

Aerodynamika Q60 Coupe s nulovým vztlakem umožňuje elegantně proplouvat proudem vzduchu, aniž by narušovala harmonii zvýšené přilnavosti a celkové kontroly. Aktivní řízení všech kol (4WAS) zajišťuje lepší stabilitu, zvyšuje výkon vozu a poskytuje řidiči další úroveň dynamiky při změnách směru i průjezdu zatáčkami. Model Q60 Coupe je vybaven například samosvorným diferenciálem s viskózní spojkou (LSD) nebo sportovním odpružením. Dvojokruhové tlumiče (DFP) přizpůsobují tlumení podle jízdních podmínek a zaručují dokonalou jízdu i přesnou odezvu při řízení za všech situací. Základní výbava exteriéru modelu Q60 Coupe zahrnuje například bi-xenonové adaptivní světlomety (AFS) s ostřikovači a systémem automatického vyrovnávání výšky, integrovaná mlhová světla vpředu i vzadu, zadní světla LED, lak odolný proti poškrábání, elektricky ovládaná (vyhřívaná a sklopná) vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie, systém osvětlení po vystoupení z vozidla (Follow Me Home) nebo 18“ kola z hliníkové slitiny.

INTERIÉR

Navigační systém Q60 Coupe s pevným diskem je nabitý pokročilými technologiemi, které zajišťují snadný přístup k řadě užitečných informací. Například rozpoznávání hlasu Infiniti umožňuje ovládat navigaci hlasovými příkazy. Systém zadního sledování (RVM) při couvání zobrazuje na displeji barevné čáry, které podávají přesný přehled o blízkosti předmětů za vozidlem a navigují vás při manévrování. Paměťový systém umožňuje uložit dva profily sedadla řidiče. V závislosti na tom, který inteligentní klíč máte u sebe, se po stisku tlačítka automaticky obnoví preferovaná nastavení sedadla, sloupku řízení a zrcátek. Základní výbava interiéru zahrnuje například dvouzónovou adaptivní klimatizaci, elektricky ovládané střešní okno, elektricky ovládaná okna všech bočních dveří, elektrické otevírání pátých dveří, kůží potažený volant a hlavici řadící páky, sloupek řízení výškově a podélně nastavitelný (elektricky), kožené čalounění sedadel, sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v deseti směrech, vyhřívané sedadlo řidiče a spolujezdce, sklopné opěradlo zadních sedadel nebo audio soustavu se sedmi reproduktory.

MOTORY

Pro Infiniti Q60 Coupe je k dispozici jeden zážehový pohonný agregát. 3.7 litrový benzínový motor V6 představuje kombinaci vynikající reakce a skvělé účinnosti. Díky technologii variabilního časování a zdvihu ventilů (VVEL) dokáže maximálně využít každou kapku paliva a každý litr nasátého vzduchu. Výsledkem je impozantní výkon 235 kW/320 k s emisemi oxidu uhličitého 246 g/km. Jeho městská spotřeba dosahuje hodnoty 15,3 l/100 km, mimo městská 7,8 l/100 km, kombinovaná spotřeba 10,5 l/100 km. Maximální rychlost vozu činí 250 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h zvládne za 5,9 s. Pro motor modelu Q60 Coupe je v nabídce elektronicky řízená sedmistupňová automatická převodovka s manuálním režimem a řadicími páčkami z hořčíkové slitiny pod volantem.

BEZPEČNOST

O maximální bezpečí se stará celá řada systémů modelu Q60 Coupe, ale i konstrukce vozu, v níž je použita mimořádně pevná ocel. Inteligentní tempomat (ICC) pomocí laserového dálkoměru sleduje vzdálenost od vozidla před vámi a umožňuje volbu požadované rychlosti i odstupu. Model Infiniti Q60 Coupe je vybaven například brzdami s protilehlými třmeny (vpředu čtyřpístkovými a vzadu dvoupístkovými), systémem monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS) nebo inteligentním brzdovým asistentem (IBA). Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například ABS, EBD, posilovač řízení s proměnlivým účinkem, tempomat s omezovačem rychlosti, dešťový a světelný senzor, aktivní opěrky hlavy na předních sedadlech, systém Isofix pro ukotvení dětských autosedaček na zadních sedadlech, šest airbagů (čelní, boční a hlavové) nebo antireflexní vnitřní zpětné zrcátko.

Infiniti poskytuje tříletou záruku (nebo do ujetí 100 000 km). Plná garance je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie a tříletou zárukou na vady laku.

Fotogalerie - Infiniti Q60 Coupe
Infiniti Q60 Coupe - Obrázek: 1.jpgInfiniti Q60 Coupe - Obrázek: 2.jpgInfiniti Q60 Coupe - Obrázek: 3.jpgInfiniti Q60 Coupe - Obrázek: 4.jpgInfiniti Q60 Coupe - Obrázek: 5.jpgInfiniti Q60 Coupe - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Infiniti
Q50 | Q70 | QX50 | QX70 | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.