On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Land-Rover Range Rover

Vrchol jízdní kultivovanosti.


Land-Rover Range Rover
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Range Rover nabízí vrchol kultivovanosti díky pokrokové celohliníkové struktuře karoserie a nejmodernější technologii pohonu. Automobil je vybaven impozantní přední maskou chladiče, čelním nárazníkem, lištami ventilačních otvorů a klikami dveří v barvě karoserie, což mu dodává moderní vzhled. Pro ještě individuálnější styl máte na výběr z široké palety barev interiéru a laků karoserie, navíc můžete zvolit působivá kola z lehké slitiny s průměrem ráfku 20, 21 a 22 palců, která se dodávají na přání místo standardních 19“ kol s pěti dělenými paprsky. V interiéru jsou sedadla čalouněná zrnitou kůží. Přední sedadla mají standardně elektrické ovládání, vyhřívání a v případě sedadla řidiče navíc i paměť pro uložení nastavení. Luxusní zážitky vylepšuje nejmodernější audio systém o výkonu 380 W s třinácti reproduktory, který poskytuje opravdovou kvalitu zvuku. Model je dodáván ve výbavě HSE, Vogue a Autobiography.

EXTERIÉR

K mimořádným jízdním výkonům vozů Range Rover přispívají vyspělé podvozkové systémy s inteligentním řízením, díky nimž je zaručen maximální jízdní komfort ve všech situacích - na silnici i v terénu. Adaptive Dynamics průběžně analyzuje pohyby vozidla, okamžitě reaguje na změny stavu vozovky a povely řidiče. Plynule měnitelná charakteristika tlumičů přispívá ke klidnému a harmonickému chování vozu s maximálním komfortem. Svítilny LED s charakteristickým designem kombinují osobitý design s velmi praktickými schopnostmi: dynamické xenonové světlomety se natáčejí do zatáček, zatímco statické světlomety pro odbočování osvětlují prostor po stranách vozovky na křižovatkách nebo v prudkých zatáčkách, čímž zvyšují jistotu řidiče za volantem při noční jízdě. Mezi asistenční systémy v modelu Range Rover patří parkovací senzory vpředu a vzadu. Systém nabízí jednoduché grafické zobrazení okolí vozidla a předpokládanou trajektorii jeho pohybu pro snadnější parkování.

INTERIÉR

V modelu Range Rover je každý detail v interiéru navržen s ohledem na zachování elegantních a čistých linií. Nejmodernější funkčnost vychází ze zjednodušeného a srozumitelného uspořádání ovládacích systémů. Uvnitř vozu je vynikající nabídka odkládacích prostorů s velkorysými přihrádkami ve výplních dveří, objemnou dvojitou odkládací schránkou před sedadlem spolujezdce a velkou schránkou pod loketní opěrkou. K dispozici je rovněž nejmodernější automatický klimatizační systém. Vrstvené tmavě tónované sklo poskytuje vyšší míru soukromí cestujícím na zadních sedadlech omezením viditelnosti do interiéru a snižuje také propustnost pro ultrafialové záření, čímž zvyšuje úroveň pohodlí uvnitř vozu. Za horkého počasí snižuje rovněž teploty v interiéru, zvyšuje účinnost chlazení a výkon automatické klimatizace.

MOTORY

Kompletní řada nejmodernějších motorů pro model Range Rover pozdvihuje jeho schopnosti na novou úroveň. Dva vznětové pohonné agregáty zahrnují novou jednotku LR-TDV6 3.0 l (190 kW/258 k), jejíž systém stop/start zvyšuje hospodárnost, a motor LR-SDV8 4.4 l (250 kW/339 k), který poskytuje suverénní výkon. K dispozici je rovněž výkonný zážehový motor LR-V8 5.0 l (375 kW/510 k) přeplňovaný kompresorem. Všechny pohonné agregáty jsou spojeny s pokrokovou osmistupňovou automatickou převodovkou a poskytují výjimečnou rovnováhu mezi výkonem, točivým momentem a vyšší hospodárností.

BEZPEČNOST

Range Rover je vybaven nejmodernějšími technologiemi z oblastí aktivní i pasivní bezpečnosti. Velmi odolná bezpečnostní struktura, airbagy a vyspělé zádržné systémy poskytnou vám i vašim spolucestujícím výjimečnou úroveň osobní jistoty. Výkonná brzdová soustava je doplněna nejnovější generací aktivních elektronických bezpečnostních systémů, přičemž vyspělé systémy řízení trakce i jízdní stability jsou přizpůsobeny maximální úrovni výkonu a bezpečnosti v nejrozmanitějších provozních podmínkách.

Po uplynutí tříleté záruky vám budou hrazeny dalších 12 nebo 24 měsíců náklady způsobené případnými vadami originálních dílů.

Fotogalerie - Land-Rover Range Rover
Land-Rover Range Rover - Obrázek: 1.jpgLand-Rover Range Rover - Obrázek: 2.jpgLand-Rover Range Rover - Obrázek: 3.jpgLand-Rover Range Rover - Obrázek: 4.jpgLand-Rover Range Rover - Obrázek: 5.jpgLand-Rover Range Rover - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Land-Rover
Range Rover Evoque | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.