On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Land-Rover Range Rover Evoque

Automobil s neodolatelnou osobností.


Land-Rover Range Rover Evoque
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
Pozoruhodný exteriér Range Rover Evoque ve stylu kupé, kombinovaný s elegantními, jednoduchými interiéry v neutrálních barvách staví na odiv čisté, jednoduché formy architektury interiéru. Leštěné hliníkové lemování kontrastuje s jemnými potahovými materiály. Range Rover Evoque nabízí veliké množství volitelného příslušenství. Lze si vybrat z široké nabídky kol, barev karoserií, motorů a převodovek. Mimo toho se dá také, dle vašich přání, vybavit interiér - sedadla, vnitřní výbava, ovládací prvky a podobně. V neposlední řadě si lze vybrat doplňky, které ovlivňují jízdní vlastnosti vozidla a nadstandardní bezpečnostní prvky. Model je dodáván ve výbavě Pure, Prestige a Dynamic.
EXTERIÉR

Range Rover Evoque představuje výrazný nový směr, kterým se vydal klasický design Range Roveru. Dynamický profil s dramaticky stoupající boční linií, silnými rameny i výrazným zúžením proměnlivé linie střechy přitáhne váš pohled a dodává Range Roveru Evoque přirozenou autoritu. Základní výbava exteriéru zahrnuje například elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka s integrovanými směrovými ukazateli, vyhřívané zadní okno, dvojité halogenové světlomety s manuálním seřizováním výšky světelného paprsku, zadní parkovací senzory PDC (Park Distance Control), sadu pro opravu poškozené pneumatiky a 17“ kola z lehké slitiny.

INTERIÉR

Vnitřek vozu je kombinací moderní a prostorné architektury s prvotřídním luxusním designem. Dramatické zkosení centrální konzoly a čisté, elegantní horizontální linie přístrojové desky čerpají z klasických modelů Range Roveru. Kvalita a zpracování materiálů jsou zdůrazněny čistotou povrchů v interiéru. Decentní osvětlení vnitřní části vozu, za pomoci nejmodernější LED technologie, si můžete upravit podle nálady. Ke zvýšení pocitu prostoru a svobody je k dispozici plně prosklená panoramatická střecha. Základní výbava interiéru zahrnuje například dvouzónovou automatickou klimatizaci s pylovým filtrem, částečně kožené čalounění sedadel s možností elektrického nastavení, asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla v poměru 60:40 nebo audio systém s přehrávačem CD a 8 reproduktory.

MOTORY

Pro Range Rover Evoque je k dispozici pět vznětových a jeden zážehový pohonný agregát. Mezi dieselové motory patří například eD4 2.2 l (150 k), TD4 2.2 l (150 k), TD4 2.2 l (automat/150 k), SD4 2.2 l (190 k) a SD4 2.2 l (automat/190 k). K benzínovému motoru patří Si4 2.0 l (automat/240 k). Podle pohonných agregátů jsou pro vozy Range Rover Evoque v nabídce šestistupňové mechanické převodovky včetně inteligentního systému start/stop nebo šestistupňové automatické převodovky s voličem jízdních režimů Drive Select a možností manuálního řazení prostřednictvím ovládacích prvků na volantu (standardně pouze u motoru Si4).

BEZPEČNOST

Range Rover Evoque je vybaven nejmodernějšími technologiemi z oblastí aktivní i pasivní bezpečnosti. Velmi odolná bezpečnostní struktura, airbagy a vyspělé zádržné systémy poskytnou vám i vašim spolucestujícím výjimečnou úroveň osobní jistoty. Výkonná brzdová soustava s kotoučovými brzdami na všech kolech je doplněna nejnovější generací aktivních elektronických bezpečnostních systémů, přičemž vyspělé systémy řízení trakce i jízdní stability jsou přizpůsobeny maximální úrovni výkonu a bezpečnosti v nejrozmanitějších provozních podmínkách. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například protiblokovací systém (ABS), elektronické rozdělování brzdné síly (EBD), dynamickou regulaci stability (DSC), elektronickou regulaci stability (ETC) nebo adaptivní brzdová světla (EBL).

Po uplynutí tříleté záruky vám budou hrazeny dalších 12 nebo 24 měsíců náklady způsobené případnými vadami originálních dílů.

Fotogalerie - Land-Rover Range Rover Evoque
Land-Rover Range Rover Evoque - Obrázek: 1.jpgLand-Rover Range Rover Evoque - Obrázek: 2.jpgLand-Rover Range Rover Evoque - Obrázek: 3.jpgLand-Rover Range Rover Evoque - Obrázek: 4.jpgLand-Rover Range Rover Evoque - Obrázek: 5.jpgLand-Rover Range Rover Evoque - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Land-Rover
Range Rover | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.