On-Line dotaz pro MS Tommü
On-Line dotaz pro MS Tommü
MS TOMMÜ STARÝ JÍČÍN
Starý Jičín 99
742 31 Starý Jičín

Mobil: 777 341 802
prodej@tommu.cz
MS TOMMÜ OSTRAVA
PŘESUN AKTIVIT
OD 1.7.2015
DO STARÉHO JIČÍNA
On-Line dotaz pro MS Tommü

Ford Mondeo

Stylový a sportovně laděný vůz.


Ford Mondeo
ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Dynamicky a sportovní profil modelu Mondeo naznačuje, že vůz byl zdokonalen v mnoha ohledech. Již při prvním usednutí za volant si povšimnete vyšší úrovně komfortu, pečlivého zpracování detailů a široké škály moderních technologií. Stejně významné jsou i hospodárné motory s nižšími emisemi oxidu uhličitého, které společně s vyspělým designem a důmyslnými technologiemi přispívají k podmanivějšímu zážitku z jízdy. Mondeo disponuje například systémem „Sledování bdělosti řidiče“, který nepřetržitě hlídá úroveň jeho pozornosti prostřednictvím analýzy změn ve směru jízdy a chování vozidla. Pokud na základě zjištěných údajů systém vyhodnotí, že řidič se dostatečně nevěnuje řízení, zobrazí se na přístrojovém panelu výzva k přerušení jízdy. V případě náhlé ztráty pozornosti, o níž může vypovídat například nenadálé přejetí do sousedního jízdního pruhu, zazní také výstražný akustický signál.

EXTERIÉR

Nově stylizovaný automobil získal ostřejší a dynamičtější profil, přitom však působí sofistikovaněji a vyspěleji. Každý detail, od přední masky přes LED světlomety pro denní svícení až po chromované lišty, spoluvytváří dojem stylové kultivovanosti. Základní výbava exteriéru zahrnuje například elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, dálkově ovládané centrální zamykání, tónovaná skla, kliky dveří v černé barvě, zpožděné zhasínání světlometů, bezzátkový systém plnění paliva s detektorem správné palivové pistole, nárazníky v barvě karoserie nebo 16“ kola z lehkých slitin.

INTERIÉR

Pečlivě propracovaná vnitřní část vozu se pyšní středovou konzolou s elegantními křivkami a vyšší úrovní použitých materiálů na potazích sedadel i dekoračních prvcích. Integrované detaily dávají celku dojem harmonické soudržnosti, zatímco LED osvětlení podtrhuje moderní atmosféru interiéru. Základní výbava interiéru zahrnuje například manuální klimatizaci s vnitřní recirkulací vzduchu, palubní počítač s informačním systémem ECOmode, elektricky ovládaná přední boční okna, přídavné elektrické topení, středovou loketní opěrku na zadních sedadlech, rádio s přehrávačem CD a ovládáním na volantu, zásuvku pro připojení externího přehrávače a osm reproduktorů.

MOTORY

Model se vyznačuje dynamickým jízdním projevem díky nabídce kultivovaných, výkonných a hospodárných pohonných agregátů. Ať už si vyberete kteroukoli kombinaci motoru a převodovky, určitě nepřijdete o - pro Mondeo tak typickou - radost z jízdy. Zážehové pohonné agregáty Ford EcoBoost s technologií Ford ECOnetic jsou nyní k dispozici ve variantách 1.6 i 2.0 l. Dokonce i nejsilnější vznětový motor, přepracovaný čtyřválec TDCi 2.2 l, který je s výkonem (147 kW/200 k) nejsilnější čtyřválcovou jednotkou řady Duratorq všech dob, má emise oxidu uhličitého jen 159 g/km. Zážehové i vznětové motory Ford nové generace tak přinášejí ještě více dynamiky, zatímco technologie jako převodovka Ford PowerShift nebo systém Auto-Stop-Start přispívají k tomu, že tyto vozy jsou stále ohleduplnější k životnímu prostředí.

BEZPEČNOST

Jistota, kterou máte při jízdě modelem Mondeo, vychází z prvků aktivní a pasivní bezpečnosti, zkombinovaných do komplexního systému. Deformační sloupek řízení pomáhá předcházet riziku zranění řidiče při nehodě. Důmyslná technologie zabraňuje nechtěnému couvnutí při rozjezdu ve svahu a inteligentní adaptivní tempomat nové generace samočinně udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi. To je jen několik důkazů toho, že automobil byl zkonstruován především s ohledem na bezpečí vás i vaší rodiny. Základní bezpečnostní výbava zahrnuje například elektronický stabilizační systém ESP, protiprokluzový systém TCS, bezpečnostní brzdový asistent EBA, inteligentní systém ochrany IPS, čelní airbagy řidiče a spolujezdce, boční airbagy, stropní airbagy řidiče a spolujezdce, stropní airbagy pro cestující na krajních zadních sedadlech, kolenní airbagy řidiče, aktivaci varovných světel při nouzovém brzdění nebo úchyty dětské sedačky Isofix.

Na model Ford Mondeo poskytuje výrobce dvouletou záruku na nové vozy bez omezení počtu ujetých kilometrů a dvouletou záruku na vady laku. Pokud zvolíte příplatkovou prodlouženou záruku Ford Protect, ochranu zahrnující všechny důležité součásti vozidla, může být záruka rozšířena na pět let s limitem 120.000 ujetých kilometrů pro osobní vozy nebo 200.000 km pro užitková vozidla. Plná garance na nové vozy, díly a příslušenství je doplněna dvanáctiletou zárukou proti prorezavění karoserie. U modelu Mondeo je prodloužená pětiletá záruka Ford Protect (nebo do ujetí 120.000 km) za 20.000,- Kč.

Fotogalerie - Ford Mondeo
Ford Mondeo - Obrázek: 1.jpgFord Mondeo - Obrázek: 2.jpgFord Mondeo - Obrázek: 3.jpgFord Mondeo - Obrázek: 4.jpgFord Mondeo - Obrázek: 5.jpgFord Mondeo - Obrázek: 6.jpg
Další modely značky Ford
Focus | Kuga | 


Jsme na Facebook
Přidejte si nás a mějte vždy ty nejnovější informace.

FacebookTOPlist
Hudební vydavatelství Tommü Records

Informace pro Vás

Nabízíme prodej a servis vozů ve Starém Jičíně. K dispozici máme osobní, rodinné, užitkové a terénní auta. Zajistíme vám operativní leasing, úvěr, náhradní díly, servisní práce, seřizování motorů, karosářské a lakýrnické práce, geometrii, měření emisí, montáž mechanického i elektronického zabezpečení, pneuservis, montáž doplňků a příslušenství, ruční mytí vozidel včetně čištění interiérů a řadu dalších služeb.